W powiecie

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

Występował na największych scenach świata. Był głosem jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki. 2 lipca w Baranowie Sandomierskim wystąpi ostatni wokalista legendarnego GENESIS – RAY WILSON.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca. Na początek piknik rodzinny z mydlanymi bańkami i zabawami. Zaś sobota to dzień dla amatorów rozrywki, szalonej zabawy i tańca. Odbędzie się Gala Disco Polo. Wystąpią: Electiv – zdobywca pierwszego miejsca w głosowaniu czytelników świętokrzyskiego „Echa Dnia” Festiwalu Scyzoryki 2017; Roxait – uczestnik popularnego programu „Disco Star”, twórcy takich hitów „Gośka”, czy „Samotna” oraz gwiazda wieczoru: Effect, znany z takich przebojów, jak „Bananowe skóry”, czy „Uciekam od żony”.

Wieczór zakończy dyskoteka do białego rana przy największych hitach disco.

W niedzielę odbędzie się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza, Jarmark Ludzi z Pasją, czyli pokaz rękodzieła, warsztaty i degustacje regionalnych potraw, konkurs kulinarny „Ciastko w rodowodem” na najlepsze wypieki z domowych przepisów, pokazy ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Będzie parada motocyklowa, pokazy nowoczesnych samochodów, ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Ruszy również Scena Młodych: wokaliści – podopieczni MGOK-u, grupa Not Yet, Interim ze szkoły w Ślęzakach. Część wieczorna to koncert grupy ANN. PHAM, która właśnie zdobywa polski rynek muzyczny hitem „Mistake”. Teledysk do tego utworu, który niedawno miał swoją premierę (i już ma pół miliona odsłon na YouTube) nagrywany był na Islandii. Piosenkę można usłyszeć na antenie radia Eska, muzycy gościli m.in. w programie „Dzień Dobry TVN”. Końcem czerwca wezmą też udział, obok największych polskich gwiazd, w charytatywnym koncercie Fundacji Piersi w Opolu.

Gwiazdą wieczoru będzie RAY WILSON, były wokalista GENESIS z zespołem. Na jego trasie są miasta w Niemczech, Holandii i… Baranów Sandomierski. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. „Another day in paradise”, „Jesus he knows me”, „Land of confusion”, „In the air tonight”, „Follow you follow me” czy „Mama”.

O ekstremalne doznania dla dzieci i dorosłych zadba wesołe miasteczko, które przyjedzie aż z Łodzi. Będzie tam m.in. autodrom, karuzele, dmuchańce, a dla najodważniejszych zupełna nowość: zipper. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście również słodkości, czy dobrze zaopatrzonej gastronomii.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się 1 i 2 lipca na placu targowym.

Źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W powiecie

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

Zamknięcie drogi powiatowej 1030 R Krawce-Stany na okres ćwiczeń

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

Utrudnienia w ruchu drogowym w Trześni

rta24.eu19 października 2021