W powiecie

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

Występował na największych scenach świata. Był głosem jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki. 2 lipca w Baranowie Sandomierskim wystąpi ostatni wokalista legendarnego GENESIS – RAY WILSON.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca. Na początek piknik rodzinny z mydlanymi bańkami i zabawami. Zaś sobota to dzień dla amatorów rozrywki, szalonej zabawy i tańca. Odbędzie się Gala Disco Polo. Wystąpią: Electiv – zdobywca pierwszego miejsca w głosowaniu czytelników świętokrzyskiego „Echa Dnia” Festiwalu Scyzoryki 2017; Roxait – uczestnik popularnego programu „Disco Star”, twórcy takich hitów „Gośka”, czy „Samotna” oraz gwiazda wieczoru: Effect, znany z takich przebojów, jak „Bananowe skóry”, czy „Uciekam od żony”.

Wieczór zakończy dyskoteka do białego rana przy największych hitach disco.

W niedzielę odbędzie się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza, Jarmark Ludzi z Pasją, czyli pokaz rękodzieła, warsztaty i degustacje regionalnych potraw, konkurs kulinarny „Ciastko w rodowodem” na najlepsze wypieki z domowych przepisów, pokazy ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Będzie parada motocyklowa, pokazy nowoczesnych samochodów, ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Ruszy również Scena Młodych: wokaliści – podopieczni MGOK-u, grupa Not Yet, Interim ze szkoły w Ślęzakach. Część wieczorna to koncert grupy ANN. PHAM, która właśnie zdobywa polski rynek muzyczny hitem „Mistake”. Teledysk do tego utworu, który niedawno miał swoją premierę (i już ma pół miliona odsłon na YouTube) nagrywany był na Islandii. Piosenkę można usłyszeć na antenie radia Eska, muzycy gościli m.in. w programie „Dzień Dobry TVN”. Końcem czerwca wezmą też udział, obok największych polskich gwiazd, w charytatywnym koncercie Fundacji Piersi w Opolu.

Gwiazdą wieczoru będzie RAY WILSON, były wokalista GENESIS z zespołem. Na jego trasie są miasta w Niemczech, Holandii i… Baranów Sandomierski. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. „Another day in paradise”, „Jesus he knows me”, „Land of confusion”, „In the air tonight”, „Follow you follow me” czy „Mama”.

O ekstremalne doznania dla dzieci i dorosłych zadba wesołe miasteczko, które przyjedzie aż z Łodzi. Będzie tam m.in. autodrom, karuzele, dmuchańce, a dla najodważniejszych zupełna nowość: zipper. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście również słodkości, czy dobrze zaopatrzonej gastronomii.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się 1 i 2 lipca na placu targowym.

Źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W powiecie

Dramat na osiedlu Sobów, 20-latek spadł z mostu kolejowego!

rta24.eu22 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Samochód wpadł do rowu pełnego wody! Interweniowały służby.

rta24.eu21 kwietnia 2021

HSW modyfikuje pojazdy artyleryjskie

rta24.eu21 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021

Rozpoczęła się dystrybucja bezpłatnych jednorazowych maseczek

rta24.eu19 kwietnia 2021

Konferencja prasowa Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

rta24.eu19 kwietnia 2021

Stypendia dla uzdolnionych w Gorzycach

rta24.eu19 kwietnia 2021

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021