W powiecie

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

GENESIS w Baranowie Sandomierskim

Występował na największych scenach świata. Był głosem jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki. 2 lipca w Baranowie Sandomierskim wystąpi ostatni wokalista legendarnego GENESIS – RAY WILSON.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca. Na początek piknik rodzinny z mydlanymi bańkami i zabawami. Zaś sobota to dzień dla amatorów rozrywki, szalonej zabawy i tańca. Odbędzie się Gala Disco Polo. Wystąpią: Electiv – zdobywca pierwszego miejsca w głosowaniu czytelników świętokrzyskiego „Echa Dnia” Festiwalu Scyzoryki 2017; Roxait – uczestnik popularnego programu „Disco Star”, twórcy takich hitów „Gośka”, czy „Samotna” oraz gwiazda wieczoru: Effect, znany z takich przebojów, jak „Bananowe skóry”, czy „Uciekam od żony”.

Wieczór zakończy dyskoteka do białego rana przy największych hitach disco.

W niedzielę odbędzie się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza, Jarmark Ludzi z Pasją, czyli pokaz rękodzieła, warsztaty i degustacje regionalnych potraw, konkurs kulinarny „Ciastko w rodowodem” na najlepsze wypieki z domowych przepisów, pokazy ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Będzie parada motocyklowa, pokazy nowoczesnych samochodów, ratownictwa i sprzętu strażackiego oraz policyjnego. Ruszy również Scena Młodych: wokaliści – podopieczni MGOK-u, grupa Not Yet, Interim ze szkoły w Ślęzakach. Część wieczorna to koncert grupy ANN. PHAM, która właśnie zdobywa polski rynek muzyczny hitem „Mistake”. Teledysk do tego utworu, który niedawno miał swoją premierę (i już ma pół miliona odsłon na YouTube) nagrywany był na Islandii. Piosenkę można usłyszeć na antenie radia Eska, muzycy gościli m.in. w programie „Dzień Dobry TVN”. Końcem czerwca wezmą też udział, obok największych polskich gwiazd, w charytatywnym koncercie Fundacji Piersi w Opolu.

Gwiazdą wieczoru będzie RAY WILSON, były wokalista GENESIS z zespołem. Na jego trasie są miasta w Niemczech, Holandii i… Baranów Sandomierski. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. „Another day in paradise”, „Jesus he knows me”, „Land of confusion”, „In the air tonight”, „Follow you follow me” czy „Mama”.

O ekstremalne doznania dla dzieci i dorosłych zadba wesołe miasteczko, które przyjedzie aż z Łodzi. Będzie tam m.in. autodrom, karuzele, dmuchańce, a dla najodważniejszych zupełna nowość: zipper. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście również słodkości, czy dobrze zaopatrzonej gastronomii.

Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się 1 i 2 lipca na placu targowym.

Źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W powiecie

W Motyczu Poduchownym łowili i gotowali

rta24.eu29 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Zatrzymany podejrzany 29-latek z Nowej Dęby

rta24.eu27 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

Akcja Zbiórki Krwi w Nowej Dębie

rta24.eu23 lipca 2021

Nowa Dęba – Powstaną nowe drogi

rta24.eu23 lipca 2021

Gorzyce – Zlot pełen dobrych serc

rta24.eu21 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Rocznica Powstania Warszawskiego – Zawyją syreny

rta24.eu21 lipca 2021