W powiecie

Gitarowe warsztaty z wirtuozami w Gorzycach

Gitarowe warsztaty z wirtuozami w Gorzycach

Znakomici gitarzyści Krzysztof Ścierański, Krzysztof Toczko oraz Piotr Słapa przyjadą 21 kwietnia do Gorzyc, by w Gminnym Ośrodku Kultury poprowadzić darmowe warsztaty muzyczne. Chętni, bez względu na wiek, mogą się wciąż zapisywać.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać email do Gminnego Ośrodka Kultury-tel.793 830 851, gok@gokgorzyce.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

– Na warsztaty może przyjść każdy, niezależnie od wieku. Mamy już wstępne rezerwacje i należą one też m.in. do pań i panów po siedemdziesiątce, dlatego wiek tu wcale nie jest ważny. Chcemy, żeby była to dobra zabawa połączona z nauką – mówi pomysłodawczyni warsztatów Renata Trybuła. Warsztaty zakończy wspólny jam session.

Oprócz warsztatów odbędzie się także pokaz sprzętu muzycznego Audiostacji, dystrybutora sprzętu dla profesjonalnych i domowych studiów nagrań. Uczestnicy będą mogli testować sprzęt m.in. gitary marki Vintage, nagłośnienie gitarowe marki Laney, BluGuitar, Aauilar, struny Rotosound, preampy L.R. Bagss, interfejsy IK Multimedia.

O artystach

Krzysztof Ścierański – swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole w hard-rockowym System, w wieku 22 lat został basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów. Obecnie współpracuje z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Ryszard Sygitowicz, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Krzysztof „Partyzant” Toczko – to mistrz tappingu oburęcznego, znany z niezwykle innowacyjnego podejścia do artykulacji. Od piętnastu lat gitarzysta zespołu Zdrowa Woda, niegdyś bliski współpracownik zespołu Dżem.

Piotr Słapa – jest jednym z najlepszych gitarzystów fingerstyle w Polsce, jego talent doceniany jest również poza granicami. Artysta ma na swoim koncie dwie płyty i występował na jednej scenie z wieloma znanymi muzykami, m.in. z Tommym Emmanuelem.

Portal rta24.eu jest patronem medialnym wydarzenia.

ww

Na zdjęciu Krzysztof Toczko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Dramat na osiedlu Sobów, 20-latek spadł z mostu kolejowego!

rta24.eu22 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Samochód wpadł do rowu pełnego wody! Interweniowały służby.

rta24.eu21 kwietnia 2021

HSW modyfikuje pojazdy artyleryjskie

rta24.eu21 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021

Rozpoczęła się dystrybucja bezpłatnych jednorazowych maseczek

rta24.eu19 kwietnia 2021

Konferencja prasowa Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

rta24.eu19 kwietnia 2021

Stypendia dla uzdolnionych w Gorzycach

rta24.eu19 kwietnia 2021

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021