W powiecie

Gitarowe warsztaty z wirtuozami w Gorzycach

Gitarowe warsztaty z wirtuozami w Gorzycach

Znakomici gitarzyści Krzysztof Ścierański, Krzysztof Toczko oraz Piotr Słapa przyjadą 21 kwietnia do Gorzyc, by w Gminnym Ośrodku Kultury poprowadzić darmowe warsztaty muzyczne. Chętni, bez względu na wiek, mogą się wciąż zapisywać.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać email do Gminnego Ośrodka Kultury-tel.793 830 851, gok@gokgorzyce.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

– Na warsztaty może przyjść każdy, niezależnie od wieku. Mamy już wstępne rezerwacje i należą one też m.in. do pań i panów po siedemdziesiątce, dlatego wiek tu wcale nie jest ważny. Chcemy, żeby była to dobra zabawa połączona z nauką – mówi pomysłodawczyni warsztatów Renata Trybuła. Warsztaty zakończy wspólny jam session.

Oprócz warsztatów odbędzie się także pokaz sprzętu muzycznego Audiostacji, dystrybutora sprzętu dla profesjonalnych i domowych studiów nagrań. Uczestnicy będą mogli testować sprzęt m.in. gitary marki Vintage, nagłośnienie gitarowe marki Laney, BluGuitar, Aauilar, struny Rotosound, preampy L.R. Bagss, interfejsy IK Multimedia.

O artystach

Krzysztof Ścierański – swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole w hard-rockowym System, w wieku 22 lat został basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów. Obecnie współpracuje z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Ryszard Sygitowicz, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Krzysztof „Partyzant” Toczko – to mistrz tappingu oburęcznego, znany z niezwykle innowacyjnego podejścia do artykulacji. Od piętnastu lat gitarzysta zespołu Zdrowa Woda, niegdyś bliski współpracownik zespołu Dżem.

Piotr Słapa – jest jednym z najlepszych gitarzystów fingerstyle w Polsce, jego talent doceniany jest również poza granicami. Artysta ma na swoim koncie dwie płyty i występował na jednej scenie z wieloma znanymi muzykami, m.in. z Tommym Emmanuelem.

Portal rta24.eu jest patronem medialnym wydarzenia.

ww

Na zdjęciu Krzysztof Toczko

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

Zamknięcie drogi powiatowej 1030 R Krawce-Stany na okres ćwiczeń

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021