W Tarnobrzegu

Golfowe wsparcie w życiowym starcie

Golfowe wsparcie w życiowym starcie

Pod tym hasłem w niedzielę na polu golfowym Zamkowej Akademii w Baranowie Sandomierskim odbył się Powiatowy Jesienny Turniej Golfa 2016.

Wydarzenie skierowano do dzieci, młodzieży oraz dorosłych entuzjastów i sympatyków najtrudniejszej gry na świecie. Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Iron Golf. Podczas turnieju przedstawiciele klubu uczyli odporności na niepowodzenie, pewności siebie, wysokiej oceny  własnych możliwości w sytuacjach niekomfortowych.

Przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim oraz współpracy  Zamkowej Akademii Golfa odbyły się liczne gry, konkursy i współzawodnictwo na liczącej cztery hektary Akademii Golfa. Dopisali licznie uczestnicy, a pogoda iście angielska idealnie wpasowała się w charakter golfowego wydarzenia rozgrywanego  w formule strokeplay brutto.

Zwycięzcą turnieju w kategorii głównej mężczyzn został Roman Zdyra  z Tarnobrzega z wynikiem 47. W kategorii kobiet pierwsza była Dorota Gołojuch z Lutoryża z wynikiem 53. Wśród juniorów starszych w grze właściwej najlepszy okazał się Kuba Hynowski z Tarnobrzega  przed Kacprem Kuśmierzem z Łoniowa  i Alą Kurzawą  z Dąbrowicy. W  grach golfowych najlepsza okazała się  Jagoda Gąsior z Dąbrowicy, Szymon Chemel z Baranowa Sandomierskiego i Dominik Borowski ze Starachowic. Mistrzem puttowania został Kacper Pietraszko przed  Kubą Hynowskim i Mateuszem Pitrą.

Baranowski turniej czynnie obserwowali przedstawiciele Podkarpackiego Klubu Golfa z pola golfowego Dwa Stawy w Trzcianie koło Rzeszowa – Jarosław Lenart i managera pola Grzegorz Paterak, którzy  wręczyli zwycięskim  juniorom  medale  i puchary. Zwycięzcom i uczestnikom gratulował także wicestarosta Krzysztof Pitra.

Niemałe emocje organizatorzy turnieju zapewnili również osobom towarzyszącym, widzom i dziennikarzom. Rywalizacja  i emocje czekały na przyszłych amatorów golfa w konkursach golfowych: putting, long drive oraz hole in one.

1

2

4

5

źródło: Powiat Tarnobrzeski/W. Wojtkowiak

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021