W Tarnobrzegu

Golfowe wsparcie w życiowym starcie

Golfowe wsparcie w życiowym starcie

Pod tym hasłem w niedzielę na polu golfowym Zamkowej Akademii w Baranowie Sandomierskim odbył się Powiatowy Jesienny Turniej Golfa 2016.

Wydarzenie skierowano do dzieci, młodzieży oraz dorosłych entuzjastów i sympatyków najtrudniejszej gry na świecie. Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Iron Golf. Podczas turnieju przedstawiciele klubu uczyli odporności na niepowodzenie, pewności siebie, wysokiej oceny  własnych możliwości w sytuacjach niekomfortowych.

Przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim oraz współpracy  Zamkowej Akademii Golfa odbyły się liczne gry, konkursy i współzawodnictwo na liczącej cztery hektary Akademii Golfa. Dopisali licznie uczestnicy, a pogoda iście angielska idealnie wpasowała się w charakter golfowego wydarzenia rozgrywanego  w formule strokeplay brutto.

Zwycięzcą turnieju w kategorii głównej mężczyzn został Roman Zdyra  z Tarnobrzega z wynikiem 47. W kategorii kobiet pierwsza była Dorota Gołojuch z Lutoryża z wynikiem 53. Wśród juniorów starszych w grze właściwej najlepszy okazał się Kuba Hynowski z Tarnobrzega  przed Kacprem Kuśmierzem z Łoniowa  i Alą Kurzawą  z Dąbrowicy. W  grach golfowych najlepsza okazała się  Jagoda Gąsior z Dąbrowicy, Szymon Chemel z Baranowa Sandomierskiego i Dominik Borowski ze Starachowic. Mistrzem puttowania został Kacper Pietraszko przed  Kubą Hynowskim i Mateuszem Pitrą.

Baranowski turniej czynnie obserwowali przedstawiciele Podkarpackiego Klubu Golfa z pola golfowego Dwa Stawy w Trzcianie koło Rzeszowa – Jarosław Lenart i managera pola Grzegorz Paterak, którzy  wręczyli zwycięskim  juniorom  medale  i puchary. Zwycięzcom i uczestnikom gratulował także wicestarosta Krzysztof Pitra.

Niemałe emocje organizatorzy turnieju zapewnili również osobom towarzyszącym, widzom i dziennikarzom. Rywalizacja  i emocje czekały na przyszłych amatorów golfa w konkursach golfowych: putting, long drive oraz hole in one.

1

2

4

5

źródło: Powiat Tarnobrzeski/W. Wojtkowiak

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Rozmawiali o możliwości budowy sali sportowej.

rta24.eu15 kwietnia 2021

Krok do kariery – ciekawe warsztaty rozwijające zainteresowania w „Rolniku”

rta24.eu15 kwietnia 2021

Poldery tematem rozmów samorządu z Wodami Polskimi

rta24.eu14 kwietnia 2021

„Kto ma, niech coś wrzuci. Kto nie ma, niech sobie weźmie”

rta24.eu12 kwietnia 2021

Ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia danych

rta24.eu12 kwietnia 2021

Sprawdź kiedy i gdzie odbierzesz swoje maseczki

rta24.eu8 kwietnia 2021

Dni teatru i wyobraźni już w ten weekend

rta24.eu8 kwietnia 2021

Uwaga! Zmiana czasu na letni

rta24.eu26 marca 2021

Nowe ograniczenia. Co zmieni się od soboty 27 marca?

rta24.eu25 marca 2021