Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg 1:2

Piłkarze siarki po ostatniej przegranej z Pogonią Siedlce, w dzisiejszym meczu wygrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:1.

Wynik spotkania otworzył już w 6. minucie Grzegorz Płatek.

Do wyrównania doprowadził środkowy pomocnik miejscowych, Adrian Łuszkiewicz który zdobył piękną bramkę z dystansu. Remis utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Tarnobrzeżanie objęli prowadzenie w 68. minucie, piłkę po dośrodkowaniu Marcina Wodeckiego do własnej siatki skierował głową Tomasz Midzierski.

Siarka pozostaje w strefie spadkowej, ale jest nadal w kontakcie z będącymi na bezpiecznych lokatach Gryfem Wejherowo oraz Olimpią Elbląg

Marcin Swobodny

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fotorelacja i wyniki  III Leśnego Charytatywnego Festiwalu Sportu

rta24.eu28 września 2020

V Bieg Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie

rta24.eu15 września 2020

Terminy I Rundy Ekstraklasy Kobiet w sezonie 2020/2021

Kolejny udany start tarnobrzeskich wioseł!

rta24.eu14 września 2020

Tarnobrzeżanin Janusz Malarz zawodnik IKS Jezioro Tarnobrzeg Mistrzem Polski w deblu