W powiecie

Gorzyce świętowały z Milano i Andre

Gorzyce świętowały z Milano i Andre

W niedzielę 2 lipca mieszkańcy Gorzyc i nie tylko tłumnie bawili się na kolejnej edycji Dni Gorzyc. Gwiazdami święta gminy były gwiazdy muzyki disco polo – Milano i Andre.

Miłośnicy tanecznych rytmów wraz z wykonawcami mogli śpiewać ulubione utwory. Wokaliści rozdawali swoje płyty, chętnie fotografowali się z publicznością, ale także zapraszali na scenę do wspólnego śpiewania.
Oprócz rytmów disco polo, mieszkańcy mieli okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej GOK Gorzyce. Koncert, za sprawą kapelmistrza Krzysztofa Kapały i całego zespołu, został przygotowany na najwyższym poziomie artystycznym, dodatkowej oprawy dodał występ mażoretek z Chmielowa.

Najmłodszych Gminny Ośrodek Kultury zaprosił do zabaw sprawnościowych i licznych konkursów. Dzieci miały okazję wygrać nagrody, w tym gry planszowe oraz upominki od sponsorów Dni Gorzyc. Ciekawe i niezwykle emocjonujące wyzwanie czekało na panie i panów, którzy mierzyli swoją sprawność w chodzeniu na nartach. Drużyna damska bezapelacyjnie pokonała mężczyzn, za co otrzymała zaproszenia do bufetów gastronomicznych.

Podczas imprezy można było również zobaczyć młodych, utalentowanych mieszkańców gminy Gorzyce. Na scenie ze swoim repertuarem prezentował się zespół Focus oraz uczestnicy warsztatów muzycznych prowadzonych przez Krystiana Cieślaka. Swoje umiejętności prezentowali również karatecy z Gorzyckiego Klubu Karate Kyokushin.

Ponadto ci, którzy lubią aktywność fizyczną mogli porozmawiać z trenerami i uczestnikami sandomierskiej szkółki kolarskiej, a także spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

źródło: UG Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

W Motyczu Poduchownym łowili i gotowali

rta24.eu29 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Zatrzymany podejrzany 29-latek z Nowej Dęby

rta24.eu27 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

Akcja Zbiórki Krwi w Nowej Dębie

rta24.eu23 lipca 2021

Nowa Dęba – Powstaną nowe drogi

rta24.eu23 lipca 2021

Gorzyce – Zlot pełen dobrych serc

rta24.eu21 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Rocznica Powstania Warszawskiego – Zawyją syreny

rta24.eu21 lipca 2021