W powiecie

Gorzyce świętowały z Milano i Andre

Gorzyce świętowały z Milano i Andre

W niedzielę 2 lipca mieszkańcy Gorzyc i nie tylko tłumnie bawili się na kolejnej edycji Dni Gorzyc. Gwiazdami święta gminy były gwiazdy muzyki disco polo – Milano i Andre.

Miłośnicy tanecznych rytmów wraz z wykonawcami mogli śpiewać ulubione utwory. Wokaliści rozdawali swoje płyty, chętnie fotografowali się z publicznością, ale także zapraszali na scenę do wspólnego śpiewania.
Oprócz rytmów disco polo, mieszkańcy mieli okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej GOK Gorzyce. Koncert, za sprawą kapelmistrza Krzysztofa Kapały i całego zespołu, został przygotowany na najwyższym poziomie artystycznym, dodatkowej oprawy dodał występ mażoretek z Chmielowa.

Najmłodszych Gminny Ośrodek Kultury zaprosił do zabaw sprawnościowych i licznych konkursów. Dzieci miały okazję wygrać nagrody, w tym gry planszowe oraz upominki od sponsorów Dni Gorzyc. Ciekawe i niezwykle emocjonujące wyzwanie czekało na panie i panów, którzy mierzyli swoją sprawność w chodzeniu na nartach. Drużyna damska bezapelacyjnie pokonała mężczyzn, za co otrzymała zaproszenia do bufetów gastronomicznych.

Podczas imprezy można było również zobaczyć młodych, utalentowanych mieszkańców gminy Gorzyce. Na scenie ze swoim repertuarem prezentował się zespół Focus oraz uczestnicy warsztatów muzycznych prowadzonych przez Krystiana Cieślaka. Swoje umiejętności prezentowali również karatecy z Gorzyckiego Klubu Karate Kyokushin.

Ponadto ci, którzy lubią aktywność fizyczną mogli porozmawiać z trenerami i uczestnikami sandomierskiej szkółki kolarskiej, a także spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

źródło: UG Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Odciski palców i podpis. Nowe dowody już niebawem

rta24.eu15 października 2021

Stypendia Wójta Gminy Grębów dla najlepszych licealistów

rta24.eu14 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021

Wójt Gminy Gorzyce zaprasza do akcji oddawania krwi

rta24.eu8 października 2021

Zajęcia z pasją w GOK Gorzyce

rta24.eu8 października 2021

Prace remontowe w gminie Gorzyce

rta24.eu7 października 2021

Ola Łuc Brązową Medalistką Mistrzostw Polski

rta24.eu6 października 2021

Przerwa w dostawie wody na terenie miasta i gminy Nowa Dęba

rta24.eu6 października 2021

Zakończenie sporu sądowego z byłym pracownikiem Spółki

rta24.eu4 października 2021