W Tarnobrzegu

Ile za mieszkanie przy Targowej? Jest pozwolenie na budowę bloków

Ile za mieszkanie przy Targowej? Jest pozwolenie na budowę bloków

Teren został przekazany wykonawcy i wkrótce w rejonie ulic Targowej i Tracza developer rozpocznie budowę dwóch bloków. Wikana SA nie podaje jeszcze oficjalnie ceny za metr kwadratowy, ale nam przekazano, że będzie to powyżej 4 tysięcy złotych. 

W tym tygodniu zaczyna się rozbiórka budynków po byłej bazie Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego, gdzie powstanie osiedle Nova Targowa. Developerem jest Grupa Kapitałowa WIKANA SA, która już otrzymała pozwolenie na budowę na zakupionej ziemi.

1-_DSC0008

Przyszłych nabywców najbardziej interesuje cena metra kwadratowego w nowym budownictwie. Przy ustalaniu kosztów spółka brała pod uwagę ceny na rynku pierwotnym m.in. w bezczynszowych blokach TTBS, gdzie metr kwadratowy kosztował 3750 zł. – Jakość budowanych przez nas mieszkań jest wyższa, więc można się spodziewać ceny powyżej 4 tysięcy – powiedziała rta24 przedstawicielka spółki.

Z informacji przekazanych przez developera wynika, że inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem. – Przyjęliśmy już pierwsze rezerwacje na mieszkania – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana SA spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

W czteropiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie sto dwadzieścia lokali mieszkalnych w metrażach od 30 m2 do 80 m2. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania z możliwością własnego zaaranżowania. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone zostaną w funkcjonalne balkony.

Nova Targowa 2 (s)

Elewacja utrzymana w jasnej kolorystyce sprawi, że budynki wyróżnią się elegancją i prostotą. Dopełnieniem będą atrakcyjne balkony, w których balustrada do połowy będzie pełna, a w górnej części wykonana z prętów. W budynkach zostanie zastosowana również oryginalna prostokątna stolarka okienna.

Osiedle jest ogrodzone z dwóch stron, natomiast od ulic: Targowej i Tracza otwarta przestrzeń łączy się z układem miejskim. Teren wokół inwestycji zostanie zaaranżowany tak, aby w sposób funkcjonalny i estetyczny uwzględniał najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu m.in. osiedlowe drogi, chodniki dla pieszych, ławki. Najmłodsi będą mogli spędzić swój wolny czas na bezpiecznym placu zabaw, w otoczeniu zieleni.

1-_DSC0005
Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań to IV kwartał 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat inwestycji dostępne są na stronie internetowej www.novatargowa.com.pl, pod numerem telefonu 721-250-105.

Wioletta Wojtkowiak

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021