sport

Jakub Łoch indywidualnym mistrzem ALTS

Jakub Łoch indywidualnym mistrzem ALTS

Jakub Łoch, zawodnik IKS Jezioro Tarnobrzeg wygrał pierwszy turniej o indywidualne mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego pokonując wszystkich swoich przeciwników 3:0. W rozgrywkach 29 kwietnia w ZSP nr 1 wzięło udział szesnastu uczestników.

Kilkanaście dni wcześniej pierwszy mistrz ALTS odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika w rozgrywkach drużynowych. Jako jedyny spośród ponad 40 uczestników Jakub Łoch nie przegrał żadnego meczu. Odniósł 24 zwycięstwa.

W starcie indywidualnym zawodnik IKS-u po wyjściu z fazy grupowej pokonał Szczepana Religę z Optymistów, Zbigniewa Ciejkę z Pinusa, następnie w półfinale Zbigniewa Gudza również z Pinusa. W finale zaś zwyciężył Tomasza Tetlę z Tornado Przyszów. W meczu o 3 miejsce Łukasz Kasprowicz Tornado Przyszów wygrał 3:1 ze Zbigniewem Gudzem.

Puchary ufundowane przez Urząd Miasta i IKS oraz dyplomy wykonane przez drukarnię Neiko wręczył zwycięzcom turnieju sędzia zawodów Henryk Oleksiuk. – Zawodnicy z miejsc 1, 2 i 3 otrzymali również bony na sprzęt do tenisa stołowego ufundowane przez Aga Sport – Bożena Waldowska z Gliwic. Dziękujemy serdecznie Michałowi Piekarczykowi za pomoc w sędziowaniu, Spółdzielni Socjalnej Konar – Bar „Domowe Jadło” z Tarnobrzega za posiłek dla uczestników, firmie “Sam-Ray” Maciej Osowski z Samborca za naturalne, zdrowe soki oraz Ryszardowi Patrzykowi za nagłośnienie imprezy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji i w prowadzeniu turnieju – mówi Rajmund Zięba, prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Zdjęcia od IKS Jezioro Tarnobrzeg

2 3 5 6 7

 

 

 

8

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach -Tarnobrzeg 2021

rta24.eu26 lipca 2021

Stalowe Dzieciaki i Mistrz Polski w Football Freestyle w Gorzycach

rta24.eu9 lipca 2021

Pierwszy TRIATHLON KIDS za nami!

rta24.eu8 lipca 2021

Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka IKS JEZIORO Tarnobrzeg jadą na Igrzyska Paraolimpijskie do Japonii!

rta24.eu2 lipca 2021

Kajakiem po Wiśle i Sanie

rta24.eu2 lipca 2021

Magdalena Szczęsna 4 na Mistrzostwach Europy

rta24.eu30 czerwca 2021

Kolejny sukces Janusza Malarza zawodnika IKS JEZIORO Tarnobrzeg

rta24.eu23 czerwca 2021

Rajd Retro Carpathia już 3 lipca

rta24.eu23 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

rta24.eu21 czerwca 2021