sport

Janusz Malarz z nagrodą Prezydenta

Janusz Malarz z nagrodą Prezydenta

Zasłużone gratulacje i nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia sportowe odebrał z rąk prezydenta Tarnobrzega Janusz Malarz, tenisista stołowy z sukcesami występujący w kategorii weteran zawodnik IKS Tarnobrzeg.

– Weteran to kategoria bardzo umowna. Pan Janusz dowodzi, że nie pesel decyduje o naszej kondycji, podejmowanej aktywności. On, nie dość, że sam fantastycznie radzi sobie przy tenisowym stole, to jeszcze z wielkim oddaniem szkoli w tej dyscyplinie młodych. Tym większą mam przyjemność osobiście pogratulować tak wspanialej, nie tylko sportowej, postawy – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. Za dotychczasowe znakomite osiągnięcia sportowe, za tą wspaniałą postawę, pan Janusz Malarz odebrał w piątek, 19 marca, z rąk prezydenta gratulacje oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Janusz Malarz od 2013 roku jest zawodnikiem Integracyjnego Klubu Sportowego Tarnobrzeg, aktualnie występującym w kategorii weteran do 80 lat. W środowisku znany jako niezwykle pracowity, zdyscyplinowany i wytrwały pasjonat tenisa stołowego. Pan Janusz rozwija swoją sportową pasję, ale aktywnie wspiera także młodzież – zarówno sprawną, jak i niepełnosprawną – w treningach i nie tylko. Jest autentycznym wzorem do naśladowania nie tylko dla całej społeczności IKS Tarnobrzeg. Godnie reprezentuje miasto Tarnobrzeg oraz województwo podkarpackie w zawodach rangi krajowej, co potwierdza imponująca ilość zdobytych przez niego medali. Ostatnie, znaczące sukcesy Janusza Malarza to złoty medal w kategorii mężczyzn 75-79 lat w grze podwójnej i miejsce 7-9 w grze pojedynczej osiągnięte podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Bilczy we wrześniu 2020 r. oraz brązowy medal w deblu i 7 miejsce w singlu uzyskane podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Jastrzębiu Zdroju w czerwcu 2019.

 

 

 

 

Źródło U.M. Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Majewski, Borkowski, Kraska z medalami

rta24.eu19 kwietnia 2021

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Bartłomiej Skwara i Igor Majewski medaliści w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat

rta24.eu29 marca 2021

UKS Delfin Tarnobrzeg -18 medali, 3 miejsce drużynowo

rta24.eu22 marca 2021

Starty badmintonistów

rta24.eu18 marca 2021

Janusz Malarz zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzeci w Gliwicach!!

rta24.eu17 marca 2021

Boiska w Gorzycach i Trześni z nawodnieniem

rta24.eu16 marca 2021

Sukces tarnobrzeskich karateków

rta24.eu16 marca 2021

Albert Borkowski – UKS Delfin Tarnobrzeg pięciokrotny złoty medalista

rta24.eu15 marca 2021