kultura i rozrywka

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jesteś rękodzielnikiem, rzeźbiarzem, malarką, garncarzem, kowalem, hafciarką? Wykonujesz niepowtarzalne, oryginalne dzieła? Pokaż je w Baranowie Sandomierskim! Jeszcze można zgłosić swój udział w Jarmarku Ludzi z Pasją, który odbędzie się 26 czerwca.

Jarmark Ludzi z Pasją to miejsce dla artystów i rękodzielników – amatorów i profesjonalistów, którzy tworzą z potrzeby serca. Mile widziani są tu wszyscy, którzy chcą pokazać swoją pracę szerszej publiczności, spotkać się z innymi pasjonatami, podzielić doświadczeniem, a także sprzedać swoje rękodzieło osobom, które cenią sobie niepowtarzalne i oryginalne wyroby. A na pewno takich osób będzie niemało, ponieważ Jarmark odbywać się będzie podczas Dni Baranowa Sandomierskiego. Dla wielu twórców będzie to niepowtarzalna okazja, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

baner 2

Wciąż można zgłosić swój udział w Jarmarku. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, organizator wydarzenia, jeszcze przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić, a potem po prostu przyjechać – nie ma żadnych opłat.
– Tu nie chodzi o pieniądze, ale, jak sama nazwa wskazuje – o pasję. To wydarzenie wyjątkowe dla wyjątkowych ludzi. – mówi Barbara Sroczyńska, członkini Zespołu Obrzędowego Lasowiaczki, koordynatorka projektu – Chcemy, by jarmark był okazją do spotkania dla tych, którzy tworzą coś niepowtarzalnego oraz tych, którzy poszukują piękna – niebanalnej biżuterii, bibelotów, ozdób, ubrań, naczyń i wszystkich innych dzieł rąk ludzkich.

Lasowiaczki, jak co roku również będą na miejscu ze swoimi wycinankami, bibułkami, śpiwkami i gawędami. Oprócz tego podczas Jarmarku odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych, m.in. zajęcia z garncarstwa, wikliny papierowej, filcowania, malowania na deskach i inne.

Przypomnijmy – Jarmark Ludzi z Pasją odbędzie się 26 czerwca, w niedzielę na Placu Targowym przy ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim. Zgłoszenia telefoniczne: 15 811 80 54 lub 604 099 977 lub mailowe: mgok@kulturalia.pl.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021

115 kolarzy na szosach Gminy Baranów Sandomierski i Padew Narodowa

rta24.eu30 sierpnia 2021