kultura i rozrywka

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jesteś rękodzielnikiem, rzeźbiarzem, malarką, garncarzem, kowalem, hafciarką? Wykonujesz niepowtarzalne, oryginalne dzieła? Pokaż je w Baranowie Sandomierskim! Jeszcze można zgłosić swój udział w Jarmarku Ludzi z Pasją, który odbędzie się 26 czerwca.

Jarmark Ludzi z Pasją to miejsce dla artystów i rękodzielników – amatorów i profesjonalistów, którzy tworzą z potrzeby serca. Mile widziani są tu wszyscy, którzy chcą pokazać swoją pracę szerszej publiczności, spotkać się z innymi pasjonatami, podzielić doświadczeniem, a także sprzedać swoje rękodzieło osobom, które cenią sobie niepowtarzalne i oryginalne wyroby. A na pewno takich osób będzie niemało, ponieważ Jarmark odbywać się będzie podczas Dni Baranowa Sandomierskiego. Dla wielu twórców będzie to niepowtarzalna okazja, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

baner 2

Wciąż można zgłosić swój udział w Jarmarku. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, organizator wydarzenia, jeszcze przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić, a potem po prostu przyjechać – nie ma żadnych opłat.
– Tu nie chodzi o pieniądze, ale, jak sama nazwa wskazuje – o pasję. To wydarzenie wyjątkowe dla wyjątkowych ludzi. – mówi Barbara Sroczyńska, członkini Zespołu Obrzędowego Lasowiaczki, koordynatorka projektu – Chcemy, by jarmark był okazją do spotkania dla tych, którzy tworzą coś niepowtarzalnego oraz tych, którzy poszukują piękna – niebanalnej biżuterii, bibelotów, ozdób, ubrań, naczyń i wszystkich innych dzieł rąk ludzkich.

Lasowiaczki, jak co roku również będą na miejscu ze swoimi wycinankami, bibułkami, śpiwkami i gawędami. Oprócz tego podczas Jarmarku odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych, m.in. zajęcia z garncarstwa, wikliny papierowej, filcowania, malowania na deskach i inne.

Przypomnijmy – Jarmark Ludzi z Pasją odbędzie się 26 czerwca, w niedzielę na Placu Targowym przy ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim. Zgłoszenia telefoniczne: 15 811 80 54 lub 604 099 977 lub mailowe: mgok@kulturalia.pl.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021