kultura i rozrywka

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jarmark Ludzi z Pasją w Baranowie Sandomierskim

Jesteś rękodzielnikiem, rzeźbiarzem, malarką, garncarzem, kowalem, hafciarką? Wykonujesz niepowtarzalne, oryginalne dzieła? Pokaż je w Baranowie Sandomierskim! Jeszcze można zgłosić swój udział w Jarmarku Ludzi z Pasją, który odbędzie się 26 czerwca.

Jarmark Ludzi z Pasją to miejsce dla artystów i rękodzielników – amatorów i profesjonalistów, którzy tworzą z potrzeby serca. Mile widziani są tu wszyscy, którzy chcą pokazać swoją pracę szerszej publiczności, spotkać się z innymi pasjonatami, podzielić doświadczeniem, a także sprzedać swoje rękodzieło osobom, które cenią sobie niepowtarzalne i oryginalne wyroby. A na pewno takich osób będzie niemało, ponieważ Jarmark odbywać się będzie podczas Dni Baranowa Sandomierskiego. Dla wielu twórców będzie to niepowtarzalna okazja, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

baner 2

Wciąż można zgłosić swój udział w Jarmarku. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, organizator wydarzenia, jeszcze przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić, a potem po prostu przyjechać – nie ma żadnych opłat.
– Tu nie chodzi o pieniądze, ale, jak sama nazwa wskazuje – o pasję. To wydarzenie wyjątkowe dla wyjątkowych ludzi. – mówi Barbara Sroczyńska, członkini Zespołu Obrzędowego Lasowiaczki, koordynatorka projektu – Chcemy, by jarmark był okazją do spotkania dla tych, którzy tworzą coś niepowtarzalnego oraz tych, którzy poszukują piękna – niebanalnej biżuterii, bibelotów, ozdób, ubrań, naczyń i wszystkich innych dzieł rąk ludzkich.

Lasowiaczki, jak co roku również będą na miejscu ze swoimi wycinankami, bibułkami, śpiwkami i gawędami. Oprócz tego podczas Jarmarku odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych, m.in. zajęcia z garncarstwa, wikliny papierowej, filcowania, malowania na deskach i inne.

Przypomnijmy – Jarmark Ludzi z Pasją odbędzie się 26 czerwca, w niedzielę na Placu Targowym przy ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim. Zgłoszenia telefoniczne: 15 811 80 54 lub 604 099 977 lub mailowe: mgok@kulturalia.pl.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Noc Muzeów na Zamku w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu13 maja 2021

Projekt #PoznajMYTarnobrzeg w Dzień Dobry TVN

rta24.eu12 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021

XVIII Tydzień Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”

rta24.eu5 maja 2021

Gorzyce – “Kanapa” po raz drugi

rta24.eu28 kwietnia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu23 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021