W powiecie

Kampania przewodniczącego Kalinki?

Kampania przewodniczącego Kalinki?

O CZYMŚ ZAPOMNIELI

Chciałoby się powiedzieć, że jak PiS coś otwiera to nie ma … we wsi, bo cała wieś poszła na otwarcie. Takie wrażenie miał chyba każdy, kto wybrał się, a właściwie kogo zaproszono na oddanie do użytku i poświęcenie, a raczej odwrotnie, na poświęcenie i oddanie do użytku pomieszczeń w WORD-zie. Już kiedyś pisaliśmy, że tarnobrzeski WORD to kuźnia pisowskich kadr. Impreza, o której piszemy kolejny raz to potwierdziła. Na poświęcenie z oddaniem nie zaproszono nikogo, kto nie był i jest “swój”.

Organizatorzy chyba jednak nie wszystko przemyśleli. Miało być święto PiS-u i było tylko wyszło na to, że tarnobrzeski PiS, to taki ubogi krewny tego ze Stalowej Woli. Niewykluczone, że jest tak, iż tarnobrzeski PiS po tęgim kopniaku od prezydenta Tarnobrzega na tyle okulał,  ażeby  złapać równowagę potrzebuje do podparcia kuli, którą jest PiS ze Stalowej Woli. A może jest tak, jak wiosennie ćwierkają ptaszki w Tarnobrzegu, że Kamil Kalinka, skupiający w ręku kilka funkcji, wkrótce straci tę najbardziej prestiżową. Po prostu przestanie być przewodniczącym Rady Miejskiej. Według naszych informacji zaawansowane są działania w tym kierunku. Gdyby do tego doszło to rzeczywiście święcenie i oddawanie czegokolwiek w WORD-zie byłoby najważniejszą okazją do celebry.

Oczywiście nie zapominamy o ambicjach pana Kalinki, czyli hasło kampanię czas zacząć będzie rozbrzmiewać w WORD-zie coraz częściej. Chcemy jednak zwrócić uwagę szanownego pana jeszcze przewodniczącego, że chyba coś słabo rozeznaje tarnobrzeskie nastroje. Tarnobrzeg swoje problemy ma, ale tarnobrzeżanie to ludzie z charakterem i o swój honor dbali. Jak ktoś chce zyskać ich zaufanie to powinien dbać o tarnobrzeskość, a nie ostentacyjnie pokazywać, że jest chłopczykiem prowadzonym za rączkę przez patronów, mentorów, przełożonych, czy jak by ich tam nazwać, ze Stalowej Woli. Robienie z WORD-u partyjnej instytucji jest skandaliczne. Pomijanie wkładu w tę instytucję innych niż dyrektorzy z PiS-u to nietakt. A robienie z siebie i Tarnobrzega ubogiego krewnego rasowych przedstawicieli lepszego sortu ze Stalowej Woli to policzek dla Tarnobrzega.
A tak już na marginesie, to biorąc pod uwagę ostatni proces z pracownikami WORD-u w rolach głównych, to trzeba szybko zadbać, żeby więcej do takich kompromitacji nie dochodziło. W tym celu jak najszybciej powinno w WORD-zie powstać pomieszczenie odporne na podsłuchy i na podglądanie w którym spokojnie i bez obaw można oddać się ciężkiej pracy.
Grzegorz Poniedzielski

6 komentarzy

Komentarze

 1. LOREK

  13 marca 2017 at 17:15

  TRAFIONY ZATOPIONY!!! SKOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŻ!!!

 2. Zibi

  13 marca 2017 at 20:21

  To Kamil zabrał kolegów do zaprzyjaźnionego baru i myślą co dalej?

 3. misiwk

  13 marca 2017 at 22:16

  Brawo Kalinka Tarnobrzeg dzielnicą Stalowej Woli.

 4. misiek

  13 marca 2017 at 22:18

  Brawo Kalinka Tarnobrzeg dzielnicą Stalowej Woli.
  Kalinka otwiera pusty bufet bo nawet przetargu nie potrafi zorganizować. He he

 5. baszta

  14 marca 2017 at 06:30

  Patrząc na zdjecia to cały kwiat tarnobrzeskiego pisu. Kilka osób któe same albo ktoś z ich rodziny startował w wyborach samorządowych. Panie Kalika czy jedynym kryterium przyjęcia do pracy jest przynależność do pisu i czy został zorganizowany chociaż jakiolwiek onkurs

 6. Bolek

  15 marca 2017 at 08:21

  Nic dodać nic ująć.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Powiatowe inwestycje drogowe w gminie Baranów Sandomierski

rta24.eu7 sierpnia 2020

Kajakiem do Gdańska przez Gminę Baranów Sandomierski

rta24.eu6 sierpnia 2020
policja

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

rta24.eu5 sierpnia 2020

Wyniki wyborów w sołectwach i osiedlach w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu4 sierpnia 2020

Jan Mroczek gościem organowego czwartku

rta24.eu4 sierpnia 2020

Uwaga – obowiązuje zakaz wstępu na teren poligonu!

rta24.eu3 sierpnia 2020

Bieg w rocznicę Powstania Warszawskiego

rta24.eu3 sierpnia 2020

W Rozalinie znaleźli amunicję z II wojny światowej

rta24.eu31 lipca 2020
budowa drogi

Powiatowe inwestycje w gminie Grębów

rta24.eu30 lipca 2020