Kronika Policyjna

Kierowcy z promilami na drogach powiatu tarnobrzeskiego

Kierowcy z promilami na drogach powiatu tarnobrzeskiego

43-letnia piesza, została ofiarą wypadku drogowego. Zdarzenie spowodował kierowca forda focusa, który wjechał na przejście dla pieszych potrącając kobietę. Badanie urządzeniem wykazało u kierowcy 0,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę po użyciu alkoholu będzie odpowiadać przed sądem.

Tego dnia policjanci ruchu drogowego zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców (6 rowerzystów i 2 kierujących samochodami) i skontrolowali kilkudziesięciu uczestników ruchu drogowego.

W środę po godz. 13, policjanci tarnobrzeskiej drogówki, zostali wezwani do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 65-letni mężczyzna kierujący fordem focusem, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 43-letnią kobietę. Ranna piesza trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy, pozostając do dalszego leczenia. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że kierowca forda był pod działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę po użyciu alkoholu, będzie odpowiadać przed sądem.

Wczoraj na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali 8 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, iż wcześniej piły alkohol. Wśród zatrzymanych było 6 rowerzystów i 2 kierujących samochodami.

Niechlubnym rekordzistą był mieszkaniec gminy Nowa Dęba, który po godz. 19, został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego na drodze w Jadachach. 48-letni mężczyzna kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie, też 63-letni mieszkaniec Grębowa. Policjanci zatrzymali mężczyznę na drodze w Grębowie o godz. 10. Badanie urządzeniem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mniej, bo 1,44 promila alkoholu wykazało urządzenie w organizmie 43-letniego rowerzysty. Został on zatrzymany na drodze w Durdach (gmina Baranów Sandomierski).

70-letniego kierowcę opla astry zatrzymali policjanci do kontroli drogowej przed godziną 10, na ul. Bema w Tarnobrzegu. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,46 promila alkoholu w organizmie.

Tego dnia policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej peugeota partnera. Do zdarzenia doszło po godz. 15, w Przybyłowie w gminie Gorzyce. Okazało się, że 53-letni kierowca jest pod działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 0,28 promila. alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zabezpieczajmy swoje rowery przed kradzieżą!

rta24.eu4 marca 2021

SPEED zatrzymało 8 kierowców, wszyscy stracili prawko

rta24.eu3 marca 2021
policja baranów

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwa seniorka spała przy drodze

rta24.eu2 marca 2021

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021