Kronika Policyjna

Kobieta miała 2 promile. Wiozła samochodem swoją córkę

Kobieta miała 2 promile. Wiozła samochodem swoją córkę

2 promile alkoholu miała 31-latka, która wiozła samochodem swoją córkę. Pijana matka został zatrzymana przez policjantów dzięki informacji od osoby, którą zaniepokoił sposób jazdy kobiety oraz widok śpiącego dziecka, bez fotelika i zapiętych pasów bezpieczeństwa. O losie mieszkanki Tarnobrzega zdecyduje sąd rodzinny.

Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega, zostali powiadomieni o kierującej mitsubishi space, która może być nietrzeźwa. Informację funkcjonariuszom przekazała osoba, którą zaniepokoił styl jazdy kobiety oraz śpiące dziecko na niezabezpieczonym fotelu pasażera. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na tarnobrzeskim osiedlu Dzików.  Policjanci będąc na miejscu potwierdzili tą informację. Za kierownicą mitsubishi siedziała kobieta, od której czuć było alkohol. Obok niej, na  siedzeniu  pasażera spało dziecko. Nie było zabezpieczone w foteliku, nie miało też zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że kobieta była na spotkaniu, tam spożywała alkohol. Po zakończonej imprezie nieodpowiedzialna matka zabrała 2,5-letnią córkę i pojechała na zakupy, a potem do domu.

31-letnia kobieta trafiła do policyjnej izby zatrzymań do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania, a następnie trafiło pod opiekę rodziny.

Policjanci sprawdzają czy matka sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia. Ponadto kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.

KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Ośmiu kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

rta24.eu27 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

27-latek odpowie za kradzież roweru i posiadanie narkotyków

rta24.eu25 października 2021

Kolizja samochodu osobowego i motocykla w Tarnobrzegu

rta24.eu25 października 2021

Wypadek na osiedlu Mokrzyszów, dwie osoby ranne !

rta24.eu21 października 2021

Zadbajmy o bezpieczeństwo odwiedzając groby

rta24.eu19 października 2021

Kolizja w centrum Tarnobrzega

rta24.eu18 października 2021

25 policjantów szukało 11-latka, chłopiec bawił się u kolegi

rta24.eu18 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021