W Tarnobrzegu

Kolejne starcie. PiS odpowiada prezydentowi

Kolejne starcie. PiS odpowiada prezydentowi

1-_dsc2021

-Poziom fałszu, obłudy i kłamstw prezydenta to głęboka depresja – podsumował wczorajszą konferencję prezydenta Grzegorza Kiełba Kamil Kalinka, przewodniczący rady miasta i tarnobrzeskiego PiS-u. Nie widać końca wzajemnych oskarżeń.

Od kilku dni najważniejsi politycy w Tarnobrzegu, którzy współpracowali ze sobą przez dwa lata rozmawiają ze sobą za pośrednictwem mediów organizując konferencję za konferencją. Analizują nagrania a potem odnoszą się do wypowiedzi przeciwników nie szczędząc sobie ciosów poniżej pasa.

Dzisiejszy briefing z udziałem byłych wiceprezydentów z PiS trwał 75- minut i był odpowiedzią na wystąpienie prezydenta Kiełba, który według Kamila Kalinki pomówił i obraził wiele osób pozwalając sobie na przytaczanie prywatnych rozmów i relacjonowanie przebiegu spotkań.

– Nie spodziewaliśmy się, że odpowiedź prezydenta to będzie plucie na kolejnych ludzi.Prezydent Kiełb wylał pomyje na mnie i wielu ludzi, którzy są niczemu niewinni. Prezydent wcale nie odniósł się do naszych dowodów w sprawie pomówienia Wojciecha Brzezowskiego. Przedstawiliśmy dane, z których wynika, że o kumoterstwie nie ma mowy a prezydent przeszedł nad tym do porządku dziennego i z bezczelnością mówił,że nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeśli więc trzeba dojść prawdy w sądzie, innego wyjścia nie będzie – oznajmił Kamil Kalinka, a potem przystąpił do relacjonowania „szczegółowo wynotowanych nieprawd i pomówień”, znów odsłaniając kulisy kadrowej polityki i przedsesyjnych rozmów z prezydentem.

Można było dowiedzieć się m.in., że uczennica naczelnik odpowiedzialnej za oświatę znalazła zatrudnienie w urzędzie, że prezydent okłamał radnych PiS w sprawie dotacji na koszykówkę, której nie zamierzał dofinansowywać ale potem nagle zmienił zdanie.

Czy ta konferencja zakończy serię wzajemnych oskarżeń ? Nie wiadomo. – Mam nadzieję, że spotykamy się ostatni raz, ale jeśli z ust prezydenta padną kolejne kłamstwa będziemy do państwa wychodzić – zapowiedział dziennikarzom Kamil Kalinka.

WW

Fot. Bogdan Myśliwiec

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021