W Tarnobrzegu

Konkurs na sekretarza miasta. Rekrutacja na finiszu

Konkurs na sekretarza miasta. Rekrutacja na finiszu

Trwa konkurs na wolne stanowisko kierownicze w Urzędzie Miasta Tarnobrzega. Kandydaci zainteresowani posadą sekretarza miasta mogą składać dokumenty do poniedziałku 7 maja.

Wakat na stanowisku trwa odkąd p.o. prezydent Tarnobrzega Kamil Kalinka odwołał z funkcji sekretarza miasta Przemysława Rękasa powierzając mu od 23 kwietnia stanowisko zastępcy naczelnika wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego UM.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat na sekretarza? W ogłoszeniu zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej czytamy, że powinien mieć wykształcenie wyższe oraz doświadczenie zawodowe: co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednej z wymienionych instytucji: urzędzie marszałkowskim, wojewódzkiej samorządowej jednostce organizacyjnej starostwie powiatowym, powiatowej jednostce organizacyjnej, urzędzie gminy, jednostce pomocniczej gminy, gminnej jednostce budżetowej, samorządowym zakładzie budżetowym, biurze (jego odpowiedniku) związku jednostki samorządu terytorialnego oraz samorządowego zakładu budżetowego utworzonego przez ten związek, biurze (jego odpowiedniku) jednostki administracyjnej jednostki samorządu terytorialnego, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w jednej z tych jednostek lub co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa wyżej oraz co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych.

Ponadto sekretarz nie ma prawa tworzenia partii politycznych ani przynależności do nich a praca na tym stanowisku będzie wymagać od kandydata dużej dyspozycyjności.

Wioletta Wojtkowiak

4 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

rta24.eu29 lipca 2021

Mobilny punkt spisowy w Tarnobrzegu

rta24.eu29 lipca 2021

Od 2 sierpnia parkowanie będzie płatne

rta24.eu28 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

W Tarnobrzegu kierowca peugeota zderzył się z motocyklistą

rta24.eu26 lipca 2021

1 sierpnia 1944 r. Pamiętamy

rta24.eu26 lipca 2021

XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach -Tarnobrzeg 2021

rta24.eu26 lipca 2021

Rusza opłata za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie

rta24.eu23 lipca 2021