W Tarnobrzegu

Konkurs na sekretarza miasta. Rekrutacja na finiszu

Konkurs na sekretarza miasta. Rekrutacja na finiszu

Trwa konkurs na wolne stanowisko kierownicze w Urzędzie Miasta Tarnobrzega. Kandydaci zainteresowani posadą sekretarza miasta mogą składać dokumenty do poniedziałku 7 maja.

Wakat na stanowisku trwa odkąd p.o. prezydent Tarnobrzega Kamil Kalinka odwołał z funkcji sekretarza miasta Przemysława Rękasa powierzając mu od 23 kwietnia stanowisko zastępcy naczelnika wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego UM.

Jakie warunki powinien spełniać kandydat na sekretarza? W ogłoszeniu zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej czytamy, że powinien mieć wykształcenie wyższe oraz doświadczenie zawodowe: co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednej z wymienionych instytucji: urzędzie marszałkowskim, wojewódzkiej samorządowej jednostce organizacyjnej starostwie powiatowym, powiatowej jednostce organizacyjnej, urzędzie gminy, jednostce pomocniczej gminy, gminnej jednostce budżetowej, samorządowym zakładzie budżetowym, biurze (jego odpowiedniku) związku jednostki samorządu terytorialnego oraz samorządowego zakładu budżetowego utworzonego przez ten związek, biurze (jego odpowiedniku) jednostki administracyjnej jednostki samorządu terytorialnego, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w jednej z tych jednostek lub co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa wyżej oraz co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych.

Ponadto sekretarz nie ma prawa tworzenia partii politycznych ani przynależności do nich a praca na tym stanowisku będzie wymagać od kandydata dużej dyspozycyjności.

Wioletta Wojtkowiak

4 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021

Uczniowie z Prymasówki po praktykach w Maladze

rta24.eu20 października 2021

Lista projektów dopuszczonych do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego

rta24.eu20 października 2021

Podsumowali płatny wjazd nad jezioro. Czy się opłacało ?

rta24.eu19 października 2021

Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego Oyama w Tarnobrzegu

rta24.eu19 października 2021

Podkarpackie media ciekawe Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu19 października 2021

Odciski palców i podpis. Nowe dowody już niebawem

rta24.eu15 października 2021

Plaża w brajlu!

rta24.eu13 października 2021