W powiecie

Koronawirus – Pięć nowych zakażeń w powiecie tarnobrzeskim

Koronawirus – Pięć nowych zakażeń w powiecie tarnobrzeskim

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 20 osób, 7 033 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa
1 177 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 272 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 4 634 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 3 037 osób wyzdrowiało/zwolniono z izolacji. Odnotowano 148 zgonów.

Z przykrością informujemy, że w dniach 2 – 4 października br. zmarło 7 mieszkańców województwa podkarpackiego (mężczyzna z powiatu dębickiego, kobieta i mężczyzna z powiatu jarosławskiego, kobieta
z powiatu leżajskiego, kobieta z powiatu ropczycko-sędziszowskiego oraz kobieta i mężczyzna z miasta Rzeszów).

Kolejne 10 osób, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 6 powiatów województwa podkarpackiego.

Nowe 142 potwierdzone przypadki wg powiatów:

 • 16 osób – dębicki (7K; 9M)

 • 16 osób – jarosławski (11K; 5M)

 • 1 osoba – jasielski (1K)

 • 3 osoby – miasto Krosno (1K; 2M)

 • 1 osoba – krośnieński (1K)

 • 6 osób – leski (3K; 3M)

 • 3 osoby – lubaczowski (1K; 2M)

 • 2 osoby – łańcucki (2M)

 • 20 osób – mielecki (9K; 11M)

 • 4 osoby – miasto Przemyśl (3K; 1M)

 • 4 osoby – przemyski (2K; 2M)

 • 14 osób – przeworski (8K; 6M)

 • 4 osoby – ropczycko-sędziszowski (4K)

 • 11 osób – rzeszowski (6K; 5M)

 • 23 osoby – miasto Rzeszów (14K; 9M)

 • 5 osób – sanocki (4K; 1M)

 • 3 osoby – stalowowolski (2K; 1M)

 • 1 osoba – strzyżowski (1M)

 • 5 osób- tarnobrzeski (3K; 2M)

Liczba przebadanych mieszkańców województwa podkarpackiego do 05.10.2020 do godz. 9.00
79 904 osób (815 osób w ciągu ostatniej doby).

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

 1. boy

  8 października 2020 at 22:03

  Już teraz jesteście tuż przed wydarzeniami, które były od dawna wam przepowiadane, a które niebawem będą zrealizowane. Zły duch wie, że coś wkrótce się wydarzy, dlatego szykuje on swoje siły do tego decydującego starcia. Przypominam wam o niezbędnych przygotowaniach do nadchodzących wydarzeń. Już niedługo ludzie masonerii spowodują kryzys jakiego jeszcze nie było. Z dnia na dzień pieniądze stracą swoją wartość, szybko skończą się zapasy żywności, a działania rządów zmierzać będą do oddania diabłu ludzi przez szczepienia, w których będą maleńkie nanochipy. One oddadzą pełną kontrolę nad tymi, którzy się jemu poddadzą. Niebawem też Judasze Kościoła Świętego wprowadzą nowy Mszał, w którym zabraknie słów konsekracji. Od tego momentu nie będzie Najświętszej Ofiary, która będzie sprawowana jedynie w domach modlitwy przez kapłanów, którzy się temu nie poddadzą.
  W międzyczasie zajaśnieje Świetlisty Krzyż na Niebie, którego będą chciały zniszczyć siły zła, lecz nic z tego im nie wyjdzie. Od chwili Jego ukazania za siedem dni, Ja Osobiście oświetlę całą zamieszkałą ziemię, Światłem Bożej Sprawiedliwości. W tym czasie zatrzyma się czas na kilkanaście minut, a każdy człowiek ujrzy stan swojej własnej duszy Moimi Świętymi Oczyma.
  Zanim demon zacznie ponownie działać, każdy z was otrzyma kilka tygodni, na naprawę swojego życia i podjęcie niezbędnych do tej naprawy decyzji, zwłaszcza tych dotyczących waszego zbawienia. W tym czasie niektórzy ludzie będą uniesieni na obłoki Nieba, znikając z powierzchni ziemi. Syn zatracenia, Antychryst rozpocznie swoje rządy także w Kościele Świętym.
  Pragnę, aby wielu podjęło modlitwę i post za swoich kapłanów i biskupów, bo wielu ich zginie w tym czasie, a większości z nich zagraża wieczne potępienie. Niebawem będzie odwołany do wieczności Benedykt XVI. Jeżeli nie nawróci się Papież Franciszek, to zagraża mu wieczne potępienie. Zechciejcie modlić się w intencji Jego nawrócenia.
  W niedługim czasie po rozpoczęciu swojego panowania, Antychryst wyda tajny rozkaz, likwidacji całego duchowieństwa świata, wszystkich szczebli. Przetrwają tylko ci z nich, którzy się ukryją. W tym czasie zginą miliony katolików i aż 90% duchowieństwa świata wszystkich szczebli. W Polsce zginie o wiele mniej, bo Oświetlenie Sumień nawróci większość ludzi i polskiego duchowieństwa. W tym czasie, w ostatniej chwili dokonają oni pełnej Intronizacji Jezusa. Nastąpi ostatnie, pełne przyspieszenie czasu do 100%, a odczują je wszyscy.

  Kto może, niech przygotuje sobie miejsce schronienia, miejsce ucieczki, z dala od wielkich miast i aglomeracji. Najważniejszym dla was przygotowaniem jest jednak przygotowanie duchowe, jednak kto może i zdoła, niech przygotuje się materialnie. Niebawem zostanie zesłana specjalna Łaska Boża, dla ludzkości na całej ziemi, będzie to oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości. Każdy żywy człowiek ujrzy stan swojej własnej duszy oczami Boga. Po tym jak to nastąpi, damy wam kilka tygodni na uporządkowanie swojego serca i sumienia. Niestety po tym czasie demony odzyskają możliwość działania, będą zwodzić, oszukiwać kogo tylko zdołają.
  Kto z was dobrowolnie i bez jakiegokolwiek przymusu przyjmie znamię bestii, chip Rafid, ten zginie na wieki, dla takiego człowieka nie ma już ratunku. Jeżeli większość z was Polaków się ocknie, wybierze Boga, to cały wasz kraj, cala Polska może być wyłączona z wpływów syna zatracenia, Antychrysta. Jeżeli jednak nie usłuchacie, jeżeli pójdziecie za głosem zwodziciela, czekać was będzie los innych, dość boleśnie upominanych narodów.
  Słuchajcie dobrych natchnień, słuchajcie poleceń swoich Aniołów, bo niedługo Nimi się posłużę, aby wami pokierować. Niczego już nie planujcie, bo zaczynają się toczyć wydarzenia, niezależnym od nikogo torem. Niedługo przekazane zostaną instrukcje, jak po wszystkich wydarzeniach organizować sobie życie, bo kto przetrwa, niech zadba o podstawy życia i funkcjonowania, nie zapominając nade wszystko o Bogu.
  W czasie największych w dziejach prześladowań, zginie większość ludzi na ziemi. Już niedługo ziemia w wielu miejscach zostanie poważnie skażona, na wiele, wiele lat. Narody w których rządzi demon, użyją broni masowego rażenia, a także użyte będą bronie najnowszej generacji, w tym HARP i broń hipersoniczna, a także inne. Powstaną wielkie, ogromne zniszczenia, zginie wielu ludzi. Przeżyje tylko ten, kto zaufa Bogu i Jego Świętej opiece, ten kto w porę zechciał się przygotować.

  Wobec tego co się dzieje, My, Trójca Święta, podjęliśmy zgodnie decyzję, że nadszedł już stosowny czas, aby udzielić całej ludzkości wielkiego Światła Bożej Sprawiedliwości, jako wielkiej, szczególnej Łaski Bożej. To światło oświetli dusze całej ludzkości, żyjącej na całej planecie ziemi. Zdecydowaliśmy również, że to zdarzenie nastąpi niedługo, nawet licząc po ziemsku. Siła Światła Bożej Sprawiedliwości będzie na tyle wielka i ogromna, aby zniwelować na ten czas wszelkie skutki działania upadłych Aniołów i ukazać ludzkości faktyczny stan ich serc, ich dusz, ukazać im ich grzech, każdemu człowiekowi na całej ziemi, gdziekolwiek by się nie znajdował. Każdy człowiek pozna także, jaki jest bezwzględny wyrok w tym czasie osądzenia, gdyby właśnie w tym czasie przyszło zakończyć mu swoje życie.
  Każda osoba otrzyma dostatecznie dużo czasu na zastanowienie się co dalej i jaką decyzję podejmie. Demon na ten czas będzie całkowicie zablokowany, dlatego każdy człowiek będzie mógł podjąć swoją niezależną od nikogo, a zwłaszcza od działania szatana decyzję i będzie miał szansę ją zrealizować. Zapewniam was, dla każdego człowieka, dla każdej duszy zdarzenie to wywoła silny wstrząs duchowy, którego nigdy nie zdoła zapomnieć.
  Po kilku tygodniach, na krótko uwolniony będzie demon. Zacznie on z wściekłością działać, widząc jak wiele dusz mu się wymknęło przez działanie specjalnej Łaski Bożej. Ponownie będzie działać na ludzi, siłą swoich „darów”, które ponownie zaciemnią ludzkie umysły i dusze na tyle, że część ludzkości ponownie odwróci się od Boga, oszukana działaniem złego, ale jednak część pozostanie wierna Bogu.
  W tym czasie świat ludzi podzieli się na dwa obozy, ludzi Boga i ludzi upadłego Anioła. W tym czasie nawróci się bardzo wiele żydów, muzułmanów, a także buddystów. W tym czasie Małego Sądu Bożego, wielu ludzi zakończy swoje życie, gdyż nie wytrzyma obciążenia sumienia, które pokaże całą prawdę o nim samym.
  Część ludzi, która jest oddana diabłu będzie jemu wierna, a część się nawróci, jednak wielu ogarniętych działaniem demona, zgładzi działanie Aniołów Bożej Sprawiedliwości. Ludzi zatwardziałym w złu, w tym wielu Hazarów, zostanie wtrącona do piekła. Część z tych, która umarła z wrażenia, nawróci się nim umrze, tych Święty Michał Archanioł zaprowadzi do miejsca czasowej pokuty, do czyśćca. Będzie to dla tych osób bardzo wielka Łaska Boża, możliwa tylko dlatego, że znalazło się dostatecznie wiele osób, które oddały wszystko do Bożego Skarbca, do Bożego działania.
  Jednak po tych wydarzeniach, znaczna część ludzi pozostanie przy życiu, a demon działając pospiesznie, ponownie wielu zwiedzie. Po Oświetleniu Sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości, zacznie działać syn zatracenia, Antychryst. Będzie działał wmawiając ludziom, że jest obiecanym „zbawicielem”, mocą demona da wiele znaków i demonicznych cudów, by w ten sposób uwiarygodnić swoją osobę. Oszuka wielu ludzi, których omami silną hipnozą i znieczuleniem demonicznym.
  W tym czasie będzie wiele konfliktów, w tym kilka nuklearnych. Antychryst jako człowiek „pokoju” zażegna na pewien czas konflikty. Z jego rozkazu, będzie panował silny terror, czyniony rękoma zaczipowanych jego ludzi. Wyda cichą decyzję likwidacji wszystkich katolików, a także innych chrześcijan, którzy poznając prawdę na Małym Sądzie Bożym, nawrócą się na katolicyzm. Rozpocznie się ich likwidacja, a wielu umrze, bo zetną im głowę dla świadectwa Jezusowego.
  Część ludzi wiernych Bogu zdoła się ukryć w miejscach schronienia, ucieczki i tam przeczeka trudny czas. Część wybranych ludzi będzie zabrana i przeniesiona do Raju, aby nauczyć tych, którzy przeżyją działanie Antychrysta, tego co ich nauczyli Aniołowie i Święci oraz Maryja, a co będzie niezbędne do funkcjonowania w Nowej Erze. Przy życiu zostanie bardzo niewielu kapłanów i biskupów, ale prawie żadnego kardynała.
  Czas terroru Antychrysta zakończy katastrofa globalna, która wyzwoli siłę wszystkich wulkanów świata, które w tym czasie zaćmią niebo pyłem wulkanicznym na trzy doby. W tym też czasie, święty Michał Archanioł zlikwiduje syna zatracenia, Antychrysta i rozpocznie się końcowa walka Aniołów i demonów, które będą związane na długi czas. Kto się nie schroni w domu modlitwy, nie zasłoni okien, ten zakończy swoje życie, jak żona Lota. Ziemia zmieni swoją konfigurację, zniknie wiele lądów pod wodą, a pojawią się w wielu miejscach nowe. Przy pomocy Aniołów przetworzymy na nowo całą ziemię, aby nadawała się do realizacji pozostałych planów Bożych.
  Na rozkaz Aniołów, których słuchajcie tak, jak byście Mnie słuchali, niech każdy kto przeżyje, wyjdzie na zewnątrz pomieszczeń schronienia. Nie ujrzy już tego co widział wchodząc, ludzie i Anioły razem będą wielbić Boga i oddawać Jemu należną chwałę. Rozpocznie się nowe, normalne życie, pełne właściwej Chwały Bożej. Z Raju powrócą ci, którzy będą nauczeni potrzebnych do życia i działania rzeczy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

GDDKiA gotowa do okresu zimowego

rta24.eu27 listopada 2020

Konkurs na tradycyjne ozdoby świąteczne

rta24.eu27 listopada 2020

Gmina Nowa Dęba ogłosiła przetarg na budowę sieci kanalizacyjnej

rta24.eu27 listopada 2020

Tegoroczna Wigilia z ograniczoną liczbą gości

rta24.eu27 listopada 2020
ops gorzyce

Ogłoszenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach

rta24.eu26 listopada 2020

Stop zalanym podwórkom!

rta24.eu26 listopada 2020

Zdolni uczniowie tarnobrzeskiego „Rolnika”

rta24.eu26 listopada 2020

Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia

rta24.eu25 listopada 2020

Centrum Dąbrowicy w nowej odsłonie

rta24.eu25 listopada 2020