Magdalena Szczęsna 4 na Mistrzostwach Europy

Podsumowując występ zawodniczek  Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg  na Mistrzostwach Europy w Kajakarstwie klasycznym, które odbywały się w Poznaniu w dniach 24-27.06.2021. To jest Magdaleny Szczęsnej i Zuzanny Błażejczak Gratulujemy im sportowego ducha,wzorowej sportowej postawy oraz walki do końca. Jesteśmy dumni z osiągniętych przez nie wysokich wyników. Magda zajęła 4 miejsce w finale jedynek kajakowych na 1000m przegrywając medal o przysłowiowy włos natomiast w wyścigu na 500 metrów zajęła wysokie 8 miejsce. Dobrze też zaprezentowała się Zuzanna, która wraz z koleżankami z kadry narodowej zajęły 10 miejsce przegrywając o dwie setne sekundy wyścig finałowy w kajakowych czwórkach.

Źródło Kajakarze Tarnobrzeg fb

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

LOTTO XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym oraz Turniej Nadziei Olimpijskich