Rozrywka

Małgorzata Jonaszek-Dul w gronie 9 osób z całego świata

Małgorzata Jonaszek-Dul w gronie 9 osób z całego świata

Małgorzata Jonaszek-Dul instruktorka plastyki w Domu Kultury we Wrzawach znalazła się w gronie 9 osób z całego świata, których zadaniem będzie inspirowanie i uczenie innych projektowania prac na specjalnych modelach papierów.

Małgorzata Jonaszek-Dul jest absolwentką Instytutu Sztuk Pięknych w Kielcach. Interesuje się głównie grafiką warsztatową, polegającą na tworzeniu linorytów.

Z Gminnym Ośrodkiem Kultury – Domem Kultury we Wrzawach związana jest od 19 lat. Dzieci i młodzież uczy nie tylko sztuki rysunku i tworzenia grafik za pomocą różnych narzędzi i styli, ale prowadzi także zajęcia teatralne i taneczne.

Lubi tworzyć i poznawać nowe techniki artystyczne. Obecnie jej serce skradła sztuka scrapbookingu i mixmediów.

Kilka miesięcy temu na swoim profilu instagramowym zaczęła prezentować swoje prace, w tym również te wykonane w nowych technikach. Jej umiejętności zostały szybko dostrzeżone przez przedstawicieli jednej z międzynarodowych firm zajmujących się projektowaniem i wydrukiem papierów do scrapbookingu i decoupage oraz produkcją farb i preparatów mediowych.

– Zdaję sobie sprawę z siły mediów społecznościowych, ale nie spodziewałam się, że moje prace będą miały aż taki pozytywny oddźwięk, i że znajdę się w gronie niewielkiej liczby osób, która będzie tworzyła dla jednej z największych firm – mówi instruktorka.

Grupa, do której dołączyła Małgorzata Jonaszek-Dul, liczy 9 osób. Są w niej osoby pochodzące m.in. z Hiszpanii, Rosji, Argentyny, Brazylii, Ugandy i Filipin.

– Naszym zadaniem będzie tworzenie prac i inspirowanie nimi innych. Każdy z nas przy pomocy mediów społecznościowych będzie prezentował swoje pracy, a przy tym uczył jak wykonać pewne elementy, jakich technik i materiałów użyć, aby efekt był zadowalający – informuje Małgorzata Jonaszek-Dul.

Gminny Ośrodek Kultury – Dom Kultury we Wrzawach, planuje cykl warsztatów poświęcony tworzeniu prac w scrapbookingu. Poprowadzi je Małgorzata Jonaszek-Dul. – Myślę, że jeśli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli, rozpoczniemy cykl warsztatów od przygotowywania dekoracji wielkanocnych. Zainteresowanych udziałem w takich warsztatach zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych i profili w mediach społecznościowych – informuje Małgorzata Jonaszek-Dul.

 

 

 

Źródło U.G. Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rta24.eu22 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021

Ponad 90 tysięcy z tarnobrzeskich puszek WOŚP, aukcje nadal trwają

rta24.eu1 lutego 2021

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

rta24.eu29 grudnia 2020

Wokalistka TDK z Grand Prix w Gruzji

rta24.eu29 grudnia 2020

Do Gorzyc zawitał Mikołaj ze swoim strażackim orszakiem

rta24.eu8 grudnia 2020

Trwa montaż oświetlenia parkowych alejek

rta24.eu23 listopada 2020

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka

rta24.eu30 września 2020