sport

Mistrzowskie regaty i niepokonana Lilly

Mistrzowskie regaty i niepokonana Lilly

W sobotę i niedzielę na Jeziorze Tarnobrzeskim ścigało się 57 zawodników z siedmiu polskich klubów. Były to piąte otwarte mistrzostwa Podkarpacia o Puchar Prezydenta Tarnobrzega w klasach Laser 4.7 oraz Optimist.

Jak informuje prezes Jacht Klubu Kotwica, udało się rozegrać 4 z 7 zaplanowanych wyścigów, w których rewelacyjnie spisali się zawodnicy tarnobrzeskiego klubu. W kategorii open zwyciężyła Lilly May Niezabitowska. – Wygrała regaty nie dając cienia wątpliwości innym zawodnikom, kto jest najlepszy w Tarnobrzegu, wygrywając wszystkie wyścigi – mówi Janusz Bobula. Trzecie miejsce open zajęła Aleksandra Bobula.

W klasyfikacji dziewcząt tarnobrzeżanki zawładnęły całym podium. Pierwsze miejsce zajęła Lilly May Niezabitowska, drugie Aleksandra Bobula, a trzecie Basia Malarz. W kategorii chłopców zwyciężył Marcin Pietrzak z WTW Warszawa przed swoim kolegą klubowym Gustawem Kwiekiem i Wiktorem Ciołkowskim z Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg.

W kategorii dziewcząt do lat 9 wygrała Malina Pietrzak z WTW Warszawa, drugie miejsce zajęła Maja Kwiek z WTW Warszawa, trzecie – Zosia Michałeczko z Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg. Kolejne miejsca zajęły także zawodniczki Kotwicy – Blanka Bobula i Jagoda Ogiegło.

W kategorii chłopców do lat 9 wygrał Igor Wierzbowski z KŻ Horn Kraków, drugie miejsce zajął Michał „KORNIK” Skawiński z WTW Warszawa, trzecie Bartek Wrzostek z KZ Horn Kraków. Sędzią głównym zawodów był Jarosław Bazylko.

WW
Zdjęcia Bogdan Myśliwiec i Janusz Bobula

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Boisko z nową instalacją do nawadniania

rta24.eu3 marca 2021

7 medali dla UKS DELFIN TARNOBRZEG

rta24.eu1 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rta24.eu1 marca 2021

Kacper Gołąbek Wicemistrzem Polski

rta24.eu23 lutego 2021

Grand Prix Młodzików w badmintonie

rta24.eu17 lutego 2021

Piranie SOSiR w nowych barwnych koszulkach

rta24.eu15 lutego 2021

Hala w Skopaniu z szansą na sukces!

rta24.eu11 lutego 2021

Pływalnia SOSiR w Nowej Dębie już otwarta

rta24.eu11 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021