Rozrywka

Na Dzień Kobiet – Babiniec on-line

Na Dzień Kobiet – Babiniec on-line

Na Dzień Kobiet Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach przygotowuje moc niespodzianek. Premiera wydarzenia w sobotę 6 marca o godz. 16.00 na kanale YouTube.

Od 2016 roku wszystkie panie w okolicach 8 marca były zapraszane do Gminnego Ośrodka Kultury na „Babiniec”. To święto obchodzono w różny sposób – były występy artystyczne, taneczne, a nawet krótkie aranże kabaretowe. Niestety z racji pandemii Babiniec w takiej formie, jak dotychczas nie może się odbyć. Co nie oznacza, że o paniach zapomniano.

Już w sobotę o godz. 16.00 Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do oglądania na swoim kanale YouTube prawie godzinnego materiału filmowego. – To będzie Babiniec – on-line – informuje dyrektor Piotr Duma. – Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Podobnie jak w latach poprzednich będą niespodzianki muzyczne. Kto i co zaśpiewa jeszcze nie zdradzamy, ale mamy nadzieję, że przygotowane aranżacje muzyczne przypadną paniom do gustu.

To nie koniec niespodzianek. Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki czytelnictwa będą mogły zapoznać się z najnowszą kobiecą beletrystkę polecaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną. Będzie też coś o zdrowiu i urodzie. – Do programu zaprosiliśmy gości, którzy opowiedzą jak dbać o siebie, zarówno pod względem wyglądu, jak i sprawności fizycznej. Będzie też mnóstwo nagród do wygrania, wśród nich bony upominkowe oraz książki – wylicza Piotr Duma.

Źródło U.G. Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Dni teatru i wyobraźni już w ten weekend

rta24.eu8 kwietnia 2021

Dzień liczby Pi w szkole w Skopaniu

rta24.eu22 marca 2021

Filmy w Kinie Wisła TDK

rta24.eu17 marca 2021

Sandomierz – miasto kameralnych przyjemności

rta24.eu16 marca 2021

Kino Wisła zaprasza

rta24.eu15 marca 2021

Dzień kobiet w Gorzycach

rta24.eu9 marca 2021

CieszFanów Festiwal ogłasza nowe zespoły

rta24.eu8 marca 2021

Kino Wisła zaprasza na filmy

rta24.eu4 marca 2021