kultura i rozrywka

Nagrodzeni za choinki

Nagrodzeni za choinki

Zespół Szkół we Wrzawach zwycięzcą konkursu „Bitwa na choinki” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach.

Konkurs został ogłoszony w połowie grudnia. Każda z instytucji mogła zgłosić swój udział wysyłając zdjęcie choinki odzwierciedlającej charakter danej placówki. – Do konkursu zgłosiło się w sumie 8 instytucji wśród nich: Zespół Szkół we Wrzawach, Szkoła Podstawowa z Furman, świetlica szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Samorządowe Przedszkole w Gorzycach oraz kółko plastyczne Domu Kultury w Sokolnikach – wylicza Mariola Stopińska-Hara, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej.

Do wyścigów o największą liczbę lajków stanęła także biblioteka przygotowując choinkę z książek. „Drzewko” podbija internet. Choć już dawno konkurs się zakończył polubień wciąż przybywa. Co ciekawe choinkę lajkują ludzie z całego świata – Madagaskaru, Filipin, Stanów Zjednoczonych czy Chin.

Jednakże zgodnie z regulaminem – lajkować choinkę można było do 10 stycznia. Największą liczbę polubień – 478 – zdobyła choinka przygotowana przez uczennice Zespołu Szkół we Wrzawach – o jeden lajk mniej Szkoła Podstawowa z Furman, trzecie zaś miejsce z ilością 406 lajków przypadło Gminnej Bibliotece Publicznej.

W nagrodę zwyciezcy otrzymali od Wójta Gminy Gorzyce nagrody rzeczowe. – Dziękuję organizatorom za przygotowanie konkursu, który miał na celu przede wszystkim pokazanie możliwości i talentów jakie w was drzemią, ale także uczył kreatywności. Pomysł znakomity i mam nadzieję, że w kolejnych latach jeszcze więcej instytucji przystąpi do zabawy – mówił wójt Leszek Surdy.

choinka ZS Wrzawy (Kopiowanie)

Furmany (Kopiowanie)

IMG_2213 (Kopiowanie)

źródło: Gmina Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021