kultura i rozrywka

Nagrodzeni za choinki

Nagrodzeni za choinki

Zespół Szkół we Wrzawach zwycięzcą konkursu „Bitwa na choinki” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach.

Konkurs został ogłoszony w połowie grudnia. Każda z instytucji mogła zgłosić swój udział wysyłając zdjęcie choinki odzwierciedlającej charakter danej placówki. – Do konkursu zgłosiło się w sumie 8 instytucji wśród nich: Zespół Szkół we Wrzawach, Szkoła Podstawowa z Furman, świetlica szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Samorządowe Przedszkole w Gorzycach oraz kółko plastyczne Domu Kultury w Sokolnikach – wylicza Mariola Stopińska-Hara, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej.

Do wyścigów o największą liczbę lajków stanęła także biblioteka przygotowując choinkę z książek. „Drzewko” podbija internet. Choć już dawno konkurs się zakończył polubień wciąż przybywa. Co ciekawe choinkę lajkują ludzie z całego świata – Madagaskaru, Filipin, Stanów Zjednoczonych czy Chin.

Jednakże zgodnie z regulaminem – lajkować choinkę można było do 10 stycznia. Największą liczbę polubień – 478 – zdobyła choinka przygotowana przez uczennice Zespołu Szkół we Wrzawach – o jeden lajk mniej Szkoła Podstawowa z Furman, trzecie zaś miejsce z ilością 406 lajków przypadło Gminnej Bibliotece Publicznej.

W nagrodę zwyciezcy otrzymali od Wójta Gminy Gorzyce nagrody rzeczowe. – Dziękuję organizatorom za przygotowanie konkursu, który miał na celu przede wszystkim pokazanie możliwości i talentów jakie w was drzemią, ale także uczył kreatywności. Pomysł znakomity i mam nadzieję, że w kolejnych latach jeszcze więcej instytucji przystąpi do zabawy – mówił wójt Leszek Surdy.

choinka ZS Wrzawy (Kopiowanie)

Furmany (Kopiowanie)

IMG_2213 (Kopiowanie)

źródło: Gmina Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021