kultura i rozrywka

Nagrodzeni za choinki

Nagrodzeni za choinki

Zespół Szkół we Wrzawach zwycięzcą konkursu „Bitwa na choinki” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach.

Konkurs został ogłoszony w połowie grudnia. Każda z instytucji mogła zgłosić swój udział wysyłając zdjęcie choinki odzwierciedlającej charakter danej placówki. – Do konkursu zgłosiło się w sumie 8 instytucji wśród nich: Zespół Szkół we Wrzawach, Szkoła Podstawowa z Furman, świetlica szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Samorządowe Przedszkole w Gorzycach oraz kółko plastyczne Domu Kultury w Sokolnikach – wylicza Mariola Stopińska-Hara, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej.

Do wyścigów o największą liczbę lajków stanęła także biblioteka przygotowując choinkę z książek. „Drzewko” podbija internet. Choć już dawno konkurs się zakończył polubień wciąż przybywa. Co ciekawe choinkę lajkują ludzie z całego świata – Madagaskaru, Filipin, Stanów Zjednoczonych czy Chin.

Jednakże zgodnie z regulaminem – lajkować choinkę można było do 10 stycznia. Największą liczbę polubień – 478 – zdobyła choinka przygotowana przez uczennice Zespołu Szkół we Wrzawach – o jeden lajk mniej Szkoła Podstawowa z Furman, trzecie zaś miejsce z ilością 406 lajków przypadło Gminnej Bibliotece Publicznej.

W nagrodę zwyciezcy otrzymali od Wójta Gminy Gorzyce nagrody rzeczowe. – Dziękuję organizatorom za przygotowanie konkursu, który miał na celu przede wszystkim pokazanie możliwości i talentów jakie w was drzemią, ale także uczył kreatywności. Pomysł znakomity i mam nadzieję, że w kolejnych latach jeszcze więcej instytucji przystąpi do zabawy – mówił wójt Leszek Surdy.

choinka ZS Wrzawy (Kopiowanie)

Furmany (Kopiowanie)

IMG_2213 (Kopiowanie)

źródło: Gmina Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Noc Muzeów na Zamku w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu13 maja 2021

Projekt #PoznajMYTarnobrzeg w Dzień Dobry TVN

rta24.eu12 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021

XVIII Tydzień Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”

rta24.eu5 maja 2021

Gorzyce – “Kanapa” po raz drugi

rta24.eu28 kwietnia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu23 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021