W powiecie

Narkotykowy “biznes ” pod kościołem

Narkotykowy “biznes ” pod kościołem

Dwóch mężczyzn przyjechało z marihuaną na parking przed kościół, skąd mieli zostać zawiezieni do „klientów”. Plany pokrzyżował im policyjny patrol. W sumie policjanci zabezpieczyli marihuanę, z której można przygotować 176 tzw. “działek”. Za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni ustalili, że dwóch mężczyzn mieszkających na terenie gminy Baranów Sandomierski, ma związek z narkotykami. Kilka dni temu, na parkingu przed kościołem w miejscowości Ślęzaki, policjanci zauważyli osobowego seata, w którym siedziało trzech mężczyzn. Jeden z nich, na widok policyjnego radiowozu, wyciągnął z ubrania foliowy woreczek i odrzucił go na ziemię. Podczas przeszukania pojazdu, funkcjonariusze znaleźli kolejne foliowe woreczki z narkotykami.

Dwaj mieszkańcy gminy Baranów Sandomierski w wieku 28 i 29 lat zostali zatrzymani. Policjanci przeszukali ich mieszkania. W sumie zabezpieczyli 88 gramów marihuany, z której można przygotować 176 tzw. „działek”.

Z ustaleń policjantów wynika, że trzeci z mężczyzn, 23-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski miał pozostałych dwóch zawieźć do „klientów”. Został przesłuchany w charakterze świadka.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. 28-latek dodatkowo usłyszał zarzut udzielania środków odurzających. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi podejrzanym kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Źródło KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W powiecie

Ogłoszenie Zarządu Huty Stalowa Wola S.A. o wypłacie dywidendy za rok obrotowy 2019

rta24.eu7 lipca 2020

Napadali na rowerzystów i okradali

rta24.eu7 lipca 2020

Startują letnie zajęcia w TDK

rta24.eu7 lipca 2020

Policjant w czasie wolnym zatrzymał pijanego kierowcę

rta24.eu7 lipca 2020

Nowości wydawnicze w MBP w Tarnobrzegu

rta24.eu3 lipca 2020

Ruszył remont drogi w Ślęzakach

rta24.eu3 lipca 2020

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu3 lipca 2020

Za nami pierwszy koncert tegorocznego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

rta24.eu3 lipca 2020

Turniej badmintona “Małopolska Open”

rta24.eu2 lipca 2020