Kronika Policyjna

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

73-letnia rowerzystka została potrącona przez opla na ścieżce rowerowej przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ranna kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wczoraj, funkcjonariusze odnotowali 3 wypadki drogowe. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

  • Dziś po godz. 9, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni mężczyzna kierujący oplem, wyjeżdżając z posesji, najechał na rowerzystkę. 73-letnia kobieta, kierująca jednośladem, jechała w tym czasie ścieżką rowerową. Poszkodowana z urazem nogi trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.
  • Wczoraj po godz. 14, na ul. Sienkiewicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kobieta kierująca citroenem zagapiła się i najechała na tył poprzedzającego forda. Kierowca fokusa, będąc w kolumnie innych pojazdów, zatrzymał się w tym czasie na jezdni, oczekując na wykonanie manewru skrętu w lewo przez inny pojazd. Pasażerka podróżująca fordem trafiła do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów biorących udział w wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków.
  • Do innego wypadku doszło wczoraj po godz. 17, na drodze w Gorzycach. 20-letni kierowca toyoty, jadąc ul. Przybyłów w kierunku centrum, po wyjechaniu z zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas drogi doprowadzając do czołowego zderzenia z oplem, którym kierowała 23-latka. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
  • Również wczoraj po godz. 17, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu osobowego i motocyklisty. Do zdarzenia doszło na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca mercedesa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą. 17-latek, który kierował jednośladem, został przewieziony do szpitala na badania. Policjanci ustalili, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Trwają czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci odnaleźli 81-latkę i otoczyli ją opieką

rta24.eu17 września 2021

Wypadek w Stalach- Ranni dwaj policjanci

rta24.eu17 września 2021

Coraz więcej osób bez maczek w pomieszczeniach, będą wzmożone kontrole

rta24.eu16 września 2021

47-latek z Tarnobrzega z zarzutami o nękanie i groźby

rta24.eu16 września 2021

Pożar aut ciężarowych w Baranowie Sandomierskim.

rta24.eu15 września 2021

Wypadek w Dymitrowie Dużym. Piesza zginęła pod kołami ciężarówki

rta24.eu15 września 2021

Policyjni wodniacy podsumowali działania nad Jeziorem

rta24.eu15 września 2021

Areszt tymczasowy dla 25-latka podejrzanego o zabójstwo

rta24.eu14 września 2021

Zatrzymany 22-latek, poszukiwany Europejskim Nakazem Zatrzymania

rta24.eu13 września 2021