sport

Nowe stroje dla Gminnej Akademii Sportu

Nowe stroje dla Gminnej Akademii Sportu

Działająca oficjalnie od 14 sierpnia 2020 roku w formie stowarzyszenia Gminna Akademia Sportu w Baranowie Sandomierskim ma na swoim koncie już pierwsze doświadczenia w grze. Najmłodsi uczestnicy brali udział w kilku turniejach, w miarę możliwości odbywają się również treningi, które mają nie tylko podnosić umiejętności ale także przynosić wiele radości z rozwijania pasji.

Powiat Tarnobrzeski oraz Gmina Baranów Sandomierski wspierając młode talenty oraz aktywność fizyczną ufundowali młodym piłkarzom niezbędny sprzęt. Tuż przed świętami Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł wraz z zastępcą Jackiem Rożkiem wręczyli 22 komplety strojów piłkarskich dla dwóch drużyn sportowych robiąc tym samym prezent gwiazdkowy młodym piłkarzom.

Samorząd Gminy również okazał wsparcie, przekazał dla GAS kwotę 5 000 złotych w ramach dotacji, dzięki której zakupiono 10 strojów do gry w piłkę nożną dla starszej drużyny, oraz sprzęt do treningów min. piłki, bramki, pachołki, znaczniki, płotki.  Środki pochodzące z Funduszu Gminy przekazane były na realizację zadania pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu – zajęcia sportowe w Gminie Baranów Sandomierski”. Zwieńczeniem całej inicjatywy był turniej piłki nożnej rozegrany na terenie Zespołu Szkół w Woli Baranowskiej, w którym udział wzięły trzy drużyny z GAS w trzech kategoriach wiekowych.

Mamy nadzieję, że tak wyposażone drużyny będą czerpały radość z treningów a w przyszłości zawodnicy będą osiągali co raz większe doświadczenie co zaowocuje sukcesami czego serdecznie życzymy.

 

 

 

Źródło Baranów Sandomierski 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Kacper Gołąbek Wicemistrzem Polski

rta24.eu23 lutego 2021

Grand Prix Młodzików w badmintonie

rta24.eu17 lutego 2021

Piranie SOSiR w nowych barwnych koszulkach

rta24.eu15 lutego 2021

Hala w Skopaniu z szansą na sukces!

rta24.eu11 lutego 2021

Pływalnia SOSiR w Nowej Dębie już otwarta

rta24.eu11 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021

Grali w ramach Siarka Cup 2021

rta24.eu3 lutego 2021

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

rta24.eu29 grudnia 2020

Nagroda prezydenta dla Magdaleny Szczęsnej

rta24.eu29 grudnia 2020