Kronika Policyjna

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

Ustępujący z funkcji kierownik Posterunku st. asp. Robert Stępień , przez wiele lat związany był z baranowską jednostką. Od września 2014 roku zajmował stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim. W chwili obecnej będzie sprawował funkcję Pomocnika Dyżurnego KMP w Tarnobrzegu.

Od poniedziałku 1 marca br. na funkcję Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim powołany został mł. asp. Jan Piechota, dotychczasowy funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Młodszy aspirant Jan Piechota to mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego.  Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego. Funkcjonariuszem Policji jest od maja 2012 roku, to także policyjny instruktor taktyki i techniki interwencji, finalista ogólnopolskiego turnieju par patrolowych z 2013 roku. Służbę rozpoczął w Wydziale Prewencji KMP w Tarnobrzegu. W okresie od kwietnia 2014 do lutego 2014 roku funkcjonariusz Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Tarnobrzegu. Prywatnie mąż i pasjonat piłki nożnej.

Życzymy wytrwałości i wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku, kolejnych wspaniałych osiągnięć zawodowych, sukcesów, awansów, a zwłaszcza satysfakcji z efektów podjętych działań dot. zapewnienia bezpieczeństwa na rzecz mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski.

Szczególne podziękowania i gratulacje należą się również dla st.asp. Roberta Stępnia. Funkcjonariuszowi ustępującemu z funkcji dziękujemy za wieloletnią służbę, pełne zaangażowanie i poświęcenie w pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski. Jednocześnie życzymy satysfakcji oraz sukcesów na nowym stanowisku w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

 

 

 

Źródło U.G. i M. Baranów Sandomierski 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

53-latek tymczasowo aresztowany za stalking

rta24.eu20 kwietnia 2021

Złamał obowiązek izolacji poszedł kupić alkohol

rta24.eu19 kwietnia 2021

Pijany kierowca wiózł poszukiwaną kobietę

rta24.eu16 kwietnia 2021

Minionej doby trzech kierowców straciło prawo jazdy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Piła domowe nalewki i “opiekowała” się synkami

rta24.eu14 kwietnia 2021

42-latek usiłował podpalić stodołę swoich krewnych

rta24.eu13 kwietnia 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Trześni

rta24.eu12 kwietnia 2021

Ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia danych

rta24.eu12 kwietnia 2021

Zatrzymany pijany rowerzysta, był poszukiwany

rta24.eu10 kwietnia 2021