Bez kategorii

O bezpieczeństwie nad wodą podczas pikniku

O bezpieczeństwie nad wodą podczas pikniku

W niedzielne popołudnie policjanci w ramach akcji “Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą” promowali zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Przygotowany z tej okazji piknik odbył się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, do którego włączyły się służby ratownictwa medycznego, strażacy PSP w Tarnobrzegu oraz pracownice Sanepidu. Niewątpliwą atrakcją był policyjny patrol konny.

W niedzielę, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, strażacy PSP oraz służby ratownictwa medycznego zaprezentowały swoje działania profilaktyczne skierowane do dzieci, młodzieży, jak również osób dorosłych. Cała impreza piknikowa odbyła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim ramach kampanii objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „ Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą.

Podczas spotkania funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpiecznego i prawidłowego korzystania z kąpielisk, sprzętu pływającego, po to aby zapobiegać utonięciom. Zebrani uczestnicy mogli wziąć udział w licznych konkursach promujących zasady bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą.

Dla starszych uczestników pikniku policjanci przygotowali konkurencje sprawnościowe oraz tor z alkogoglami. Jednak niewątpliwa atrakcją nad Jeziorem Tarnobrzeskim były konie patrolu policyjnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na zakończenie spotkania rozdawane zostały ulotki informacyjne, a także elementy odblaskowe. Aż do końca września akcja będzie realizowana w miejscach wypoczynku mieszkańców i miłośników Jeziora Tarnobrzeskiego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. No name

    29 czerwca 2018 at 21:04

    Był sobie kiedyś człowiek. Id€ do kościoła jest lektorem, jadę autobusem jest kontrolerem, id€ na disco ochroniarz, dni Tarnobrzega maskotka Jeż oczywiście ten sam. A teraz co artykuł o policji to ten sam mundurowy czy to akcja piłka nożna czy też akcje dla seniorów czy też dzieci. Pozdrowionka dla St. Jesteś człowiekiem instytucją i to bardzo pozytywną.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

Uwaga! Ważne dla wnioskodawców!

rta24.eu30 lipca 2020

UWAGA ! W Żupawie znaleziono suczkę

rta24.eu28 lipca 2020

Przerwa w dostawie wody– 14 lipca 2020 r. (wtorek)

rta24.eu14 lipca 2020

“Program dymania samorządowców”

rta24.eu10 lipca 2020

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu3 lipca 2020

Huta Stalowa Wola w akcji #GaszynChallenge – VIDEO

rta24.eu1 lipca 2020

Chroń się przed oszustwami wakacyjnymi i biletowymi

rta24.eu1 lipca 2020

Składanie wniosków na świadczenia tylko elektronicznie

rta24.eu30 czerwca 2020

Policjanci poszukują właścicieli jednośladów

rta24.eu26 czerwca 2020