"Bezposrednio sprzedam 57,8 m:3 pokoje, IV piętro os.Serbinów


Informacje kontaktowe
Kontakt Maria
661 218 796
PLN 161,840.00
Więcej informacji

Sprzedam bez pośredników mieszkanie o powierzchni 57,8 m kw.: 3 pokoje z samodzielną kuchnią, oddzielną ubikacją i łazienką. Na IV piętrze w bloku czteropiętrowym – nie narożne! os. Serbinów
Mieszkanie, którego jestem pierwszym właścicielem – nie ma zadłużeń ani zawiłości prawnych.
Wyróżnia się tym, że jest w nim naprawdę cicho i przytulnie. Niesamowicie dobrze skomunikowane. Przedpokój łączy wszystkie pomieszczenia.
Bardzo jasne, ustawne; ekspozycja: wschód/południowy-zachód. Z salonu wyjście na nieduży, zadaszony balkonik. W łazience i WC na ścianach i podłodze glazura. W pozostałych pomieszczeniach na podłogach wykładzina, w kuchni na ścianach flizy.
Dodatkowo duża, przestronna piwnica, gdzie swobodnie można przechowywać kilka rowerów; jak też sprzęt o naprawdę dużych gabarytach.
Mieszkanie umeblowane - niemniej wymaga remontu – tak by móc sobie indywidualnie go zaaranżować i dopasować do własnych potrzeb.
Jego ogromnym atutem jest położenie: w okolicy kilka dużych parkingów, vis a vis bloku jest przedszkole plus aktualnie w trakcie budowy żłobek, market Jędruś, tuż obok przychodnia i trzy apteki, Kaufland, szkoła podstawowa i kościół, dla dzieci place zabaw, boisko i alejki do jazdy na rowerach/rolkach czy na spacery. W bloku salon fryzjerski.
W mieszkaniu internet, TV kablowe – ok. 70 kanałów, domofon, możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego, woda ciepła miejska, ogrzewanie centralne indywidualnie opomiarowane.
Bardzo przyjazne sąsiedztwo głównie osoby pracujące, rodziny i spokojni emeryci.
Zachęcam do składania poważnych ofert i oglądania mieszkania, cena jaką proponuję to 161 840 zł. To 2800 zł. Za metr kwadratowy (oczywiście do rozsądnej negocjacji)
Kontakt wyłącznie na nr tel 661 218 796