Zatrudnimy Elektromonterów bez języka niemieckiego

Informacje kontaktowe
Kontakt Justyna Kulpa
798056274
PLN 0.00
Więcej informacji

Jesteśmy firmą działająca w branży elektrycznej, specjalizująca się w montażu instalacji elektrycznej na obiektach kubaturowych i przemysłowych. Od wielu lat realizujemy kontrakty na terenie Niemiec. Naszym priorytetem jest uczciwość wobec nasz pracowników, przyszłych kandydatów do pracy, partnerów i klientów.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ELEKTROMONTER
Miejsce pracy: Stuttgart i okolice
Jakie zadania na Ciebie czekają?
⦁ Montaż instalacji elektrycznej na obiektach przemysłowych
Co możemy Ci zaoferować ?
⦁ Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
⦁ Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
⦁ Premie uznaniowe
⦁ Zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
⦁ Narzędzia oraz odzież ochronną
⦁ Wynagrodzenie płatne do 10 tego każdego miesiąca
⦁ ZUS odprowadzany od realnych zarobków
⦁ Praca na stałe, nie na kontrakt
Czego oczekujemy od Ciebie?
⦁ Doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku
⦁ Uprawnień SEP do 1 kV
⦁ Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
Kontakt:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798-056-274
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798 056 274 z nazwą stanowiska - oddzwonimy.

Nr wpisu do rejestru: 13 471