MAMO, SPRAWDŹ! IDEALNA PRACA DLA CIEBIE! 7-15 pon - pt


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Izabela
158150212
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

MAMO SPRAWDŹ! OFERTA IDEALNA DLA CIEBIE!
Bycie mamą to trudny zawód i ciężka praca od świtu do nocy, ale co w momencie, kiedy Twoja pociecha pójdzie do żłobka/przedszkola lub do szkoły?
Droga mamo – mamy idealną ofertę pracy dla Ciebie! Będziesz mogła spokojnie odprowadzić i odebrać swoje dziecko z placówki oświatowej. Wiemy to, ponieważ PRACUJEMY TYLKO DO GODZINY 15:00 I TYLKO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU!
A jeśli to Cię nie przekonuje i masz obawy w związku z aktywacją zawodową po dłuższej przerwie musisz, zatem wiedzieć, że My nie oczekujemy od Ciebie specjalistycznej wiedzy – wystarczy, że masz dużo motywacji do tego, aby powrócić na rynek pracy!
WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ U NAS BIORĄC UDZIAŁ W KRÓTKICH WARSZTATACH WDRAŻAJĄCYCH, ZA KTÓRE CI ZAPŁACIMY!

Na czym polega praca u Nas? Kontaktujemy się z Klientami jednego z największych wydawnictw w Polsce w celu zaproponowania bezpłatnego zapoznania się z publikacjami specjalistycznymi z różnych branż np. kadry/księgowość/medycyna itp. Jak sama widzisz – nic trudnego!
A teraz to, co Ci zapewnimy: · Zatrudnienie w oparciu o stabilna umowę; · Długofalową współpracę; · Wysoka podstawa + atrakcyjny system premiowy + benefity pozapłacowe; · Płatne szkolenie; · Dofinansowanie do Karty Sportowej; · Praca w nowoczesnym biurze w Stalowej Woli; · Możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu.

APLIKUJ – Z CHĘCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA!

CV prosimy kierować na adres: praca.stalowa@armatis-lc z dopiskiem WIP