Budowa metra we Francji- montaż zbrojeń

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt INTERIMAX
697800757
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.
Poszukujemy kandydatów do podjęcia pracy przy montażu zbrojeń.

Miejsce pracy: Francja, okolice Paryża

Zadania:
-łączenie zbrojeń przy pomocy cęgów
-cięcie, wyginanie prętów
-montaż przy pomocy kluczyków zbrojarskich
-praca manualna
-praca przy budowie metra francuskiego

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową (możliwe również podjęcie dłuższej współpracy
-stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9,10 € netto/ dzień pracy
-zwrot 50% za zakup nielimitowanej Paryskiej Karty Miejskiej, która umożliwia przemieszczanie się po całym Paryżu
-możliwość pracy w nadgodzinach
-bezpłatne zakwaterowanie
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
-doświadczenie przy montażu zbrojeń i w pracach budowlanych
-komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
-dokładność, precyzja
-zaangażowanie w powierzone zadania

Aplikuj poprzez formularz: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-zbrojen-budowa-metra/

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.