Malarz- Alpy Francuskie

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt INTERIMAX
697800757
PLN 0.00
Więcej informacji

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Miejsce pracy: Francja, Moutiers

Zadania:
* przygotowanie ścian pod malowanie
* prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków
* praca na rusztowaniu

Oferujemy:
* francuską umowę o pracę tymczasową
* stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
* dodatek żywieniowy 9,20 € netto/ dzień pracy
* pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki
* zakwaterowanie i dojazd do pracy
* dodatek za dojazdy na budowę
* zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
* pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
* doświadczenie w pracach malarskich
* precyzja, dokładność, estetyka wykonania
* komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
* doświadczenie w pracy na rusztowaniach
* brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/malarz-szpachlarz/

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.