Supersklep.pl Oryginalna bluzka adidas


Informacje kontaktowe
Kontakt Supersklep.pl
506 000 141
Visit Website
PLN 100.00
Więcej informacji

”Super sklep” to internetowy sklep sprzedający wyłącznie obuwie i odzież najlepszych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą również mocno wyrafinowane osoby. Sama ilość produktów jest na tyle bogata, że zawsze znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Firma dzieli się na 5 głównych sekcji symbolizujących 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to segment fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z pierwszy w Polsce e-commerce związanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najlepszej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP realizuje wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każda z sekcji oferuje w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą hip hop lub sportami ekstremalnymi to obowiązkowo powinien zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!
*stawka podana jest tylko stawką informacyjną.