Szafki nocne do sypialni - Edinos.pl


Informacje kontaktowe
Kontakt Piotr
Visit Website
PLN 80.00
Więcej informacji

Edinos to przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie. Prezentowane towary posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, bowiem powstały z solidnych surowców w humanitrych warunkach pracy. Asortyment jest na tyle szeroki, że zarówno entuzjaści stylu modernistycznego ale również tradycjonaliści znajdą coś pasującego do swojego gustu. Wszystkie produkty objęte są 10 letnią gwarancją. Proste wzornictwo, wysoka jakość wykonania i wysoka funkcjonalność towarów sprawia, że firma jest pewna zadowolenia klienta i oferuje aż 100 dni na zwrot towaru.

Każdy zainteresowany odkryje tu różne komplety wypoczynkowe, narożniki, krzesła drewniane,hokery, stoły rozkładane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki do szafy oraz gotowe zestawy RTV i wiele, wiele innych.Ogromnym zainteresowaniem odznaczają się przede wszystkim designerskie zestawy marki Profeos przeznaczone do restauracji.
EDINOS szybko i wygodnie zrobisz zakupy za pomocą internetu bez potrzeby wychodzenia z domu. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś w onlinowy sklepie Edinos, gdzie czeka Cię możliwość skorzystania z wiedzy profesjonalistów ale również szybka i bezproblemowa dostawa.

*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko ceną orientacyjną.