Doradca ds. przedłużania umów stałym klientom do 4000 zł!

Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
605735492
PLN 0.00
Więcej informacji

Pasjonują Cię filmy, seriale albo sport? Nie wyobrażasz sobie życia bez telewizji, komputera albo smartfona?

Jeśli do tego szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł/a połączyć pasję do filmów z rozwojem zawodowym to czeka na Ciebie praca w naszym zespole jako:

Doradca ds. przedłużania umów stałym Klientom

Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,
• Badanie potrzeb klientów,
• Dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,
• Wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?
• Otrzymujesz gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy,
• Dostajesz premie od przedłużonych umów i dodatki za pracę w soboty - nasi najlepsi konsultanci otrzymują nawet 2500 zł samej premii,
• Praktyczne szkolenia oraz wsparcie lidera na etapie wdrożeniowym,
• Poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,
• Bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,
• Dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy,
• Jeżeli jesteś studentem? Dopasujemy grafik do Twoich zajęć.

Co jest potrzebne do pracy?
• Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z Klientem,
• Dyspozycyjność min. 140 godzin w miesiącu,
• Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-21,
• Dobra obsługa komputera,
• Pozytywne nastawienie i komunikatywność,
• Dobra dykcja,
• Doświadczenie w CC będzie dodatkowym atutem.

Szukasz pracy i nadal nie wiesz co chcesz robić? Wyślij do nas swoje CV i rozpocznij z nami swoją zawodową drogę!

Prosimy o wysłanie CV na adres email: PRACA.STALOWA@ARMATIS-LC.COM

To nie wszystko!
Wejdź na: https://www.youtube.com/watch?v=Vdmg2l7fEcA
i zobacz jak się u Nas pracuje 🙂