Nie masz doświadczenia ? Szukasz pracy? Dołącz do nas!


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
PLN 0.00
Więcej informacji

Fajni ludzie powinni trzymać się razem. U Nas tak właśnie jest!

Nie ukrywamy, że do Naszego zespołu potrzebujemy ludzi otwartych, uśmiechniętych, którzy lubią kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli masz również doświadczenie w obsłudze Klienta – dodatkowy plus dla Ciebie!

• Jak w każdej pracy zaczynamy od początku, czyli szkolenia – przechodzisz je kompleksowo, czas spędzasz z Trenerami, którzy znają się na rzeczy i przygotują Cię w pełni najlepiej jak to możliwe!
• Później przychodzi pierwszy kontakt z Klientem – badasz potrzeby Klienta, personalizujesz ofertę i przedłużasz kończącą się umowę na telewizję! Pracujesz dla znanej platformy telewizji cyfrowej! Jesteś najlepszym ekspertem w tej dziedzinie, na jakiego tylko mógł trafić Klient!
• Wiadomo, że za pracę czeka wynagrodzenie – gwarantowana stawka godzinowa (15-18zł bruto/godz) i premia za osiągnięcia (nasi najlepsi koledzy potrafią zyskać dodatkowo 3500zł miesięcznie)!
• Żeby wiedzieć w jakich godzinach pracujesz trzeba ustalić grafik – no właśnie…to Ty ustalasz kiedy możesz pracować i jak jesteś dyspozycyjny!

• Rzecz jasna, że nie samą pracą człowiek żyje – zyskujesz możliwość skorzystania z Multisporta (jak to mówią „w zdrowym ciele zdrowy duch”!), bierzesz udział w konkursach motywacyjnych, gdzie do wygrania są np. podwójne bilety do kina, gadżety i wiele innych.
• Po pewnym czasie, gdy poczujesz, że jesteś najlepszy – czeka Cię możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy!

Zresztą…co będziemy się rozpisywać.
APLIKUJ!

Przyjdź na rozmowę i przekonaj się sam, jak to wygląda!

PROSIMY PRZESYŁAĆ APLIKACJE NA ADRES: praca.stalowa@armatis-lc.com