Biurko białe do pokoju i biura - Sklep Edinos.pl


Informacje kontaktowe
Kontakt Patryk
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

EDINOS.PL to przedsiębiorstwo posiadające etyczne wartości. Prezentowane towary posiadają certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, ponieważ stworzone zostały z solidnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela. Asortyment jest na tyle obfity, że zarówno fani wielbiący styl modernistyczny ale również preferujący tradycyjne meble znajdą coś pasującego do swoich preferencji. Każdy element asortymentu objęty jest 10 letnią gwarancją. Proste wzornictwo, wysoka jakość wykonania i wysoka funkcjonalność towarów sprawia, że firma jest pewna zadowolenia kupującego i proponuje 100 dni na zwrot zakupionych towarów.

Wszyscy zainteresowani kupią tu różne wersalki i kanapy, sofy i fotele, krzesła metalowe,hokery, stoły szklane, łóżka dla dzieci, materace do spania, wieszaki do szafy oraz gotowe zestawy salonowe i wiele, wiele innych.Do najbardziej popularnych rodzajów produktów możemy zaliczyć zestawy o niecodziennym wzornictwie marki Profeos przeznaczone do restauracji.
Edinos to szybkie i wygodne zakupy za pomocą internetu z zacisza własnego mieszkania. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na edinos.pl, gdzie czeka Ciebie możliwość skorzystania z wiedzy profesjonalistów ale również szybka i bezproblemowa dostawa.

*stawka podana w ogłoszeniu jest tylko stawką orientacyjną.