Converse damskie - wyprzedaż na SuperSklep.pl


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt SuperSklep.pl
Visit Website
PLN 229.00
Więcej informacji

”SuperSklep” to sklep internetowy posiadający w asortymencie tylko ubrania i obuwie cenionych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, Element, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, zatem będą w stanie zachwycić nawet wybrednych konsumentów. Sama oferta jest tak szeroka, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence rozdziela się na 5 głównych segmentów symbolizujących 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje kulturę związaną z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów online związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najlepszej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Każda z sekcji kusi bogatym asortymentem dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z przystępnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to koniecznie powinien zapoznać się z asortymentem sklepu odrobinę bliżej!
*stawka podana jest tylko kwotą orientacyjną.