Poszukujemy osób do Działu Obsługi Klienta

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Dział Rekrutacji
158150212
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż.

W związku z otwarciem nowego, dynamicznie rozwijającego się projektu poszukujemy osób w charakterze:
SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA

ZAKRES ZADAŃ:
- kontakt ze stałymi Klientami,
- przedłużanie umów,
- personalizacja oferty zgodnie z preferencjami Klientów,
- inicjowanie i aktywne kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami,
- realizacja wyznaczanych celów projektowych.

ZAPEWNIAMY:
- konkurencyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + bogaty system motywacyjny + premię za realizację zadań)
- pakiet certyfikowanych szkoleń, za który otrzymasz od nas wynagrodzenie - szanujemy Twój czas!
- dofinansowanie do Kart MultiSport,
- terminowe wynagrodzenie,
- wsparcie merytoryczne Trenera na każdym etapie współpracy,
- realne możliwości rozwoju w postaci awansów strukturalnych,
- możliwość elastycznego ustalania godzin współpracy,
- pracę w gronie kreatywnych i ambitnych ludzi 🙂
- nie wymagamy doświadczenia - Nasi Trenerzy nauczą Cię wszystkiego od podstaw!
- po trzech miesiącach okresu próbnego możliwość UMOWY O PRACĘ!!!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca.stalowa@armatis-lc.com wpisując w tytule wiadomości OBSŁUGA KLIENTA.