Plecaki Dakine - SuperSklep.pl


Informacje kontaktowe
Kontakt SuperSklep
Visit Website
PLN 320.00
Więcej informacji

SuperSklep to e-commerence posiadający w swojej ofercie tylko obuwie i odzież cenionych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, Element, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, zatem dosłownie zachwycą nawet tych o mocno wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest tak szeroka, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence separuje się na 5 głównych sekcji wyrażających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to segment fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje lifestyle związany z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów online związanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP proponuje doskonałej jakości ekwipunek i odzież snowboardową. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP realizuje wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą hip hop i sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z całą tą ofertą odrobinę bliżej!
*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko ceną orientacyjną.