kultura i rozrywka

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Stracił fuchę, ale szybko się odnalazł.

Kiedy Janusz Paruzel przegrał stanowisko szefa Siarkopolu musiał przełknąć gorzką pigułkę. Spieszymy więc donieść, że szybko zagryzł ją słodkim kawałkiem kolejnego tortu, który w prezencie podarował mu…No kto ?

O wybór prezesa Siarkopolu gra toczy się na samym partyjnym szczycie. Czy mecz z PiS o stanowiska dla „swoich” wygra Jarosław Gowin, którego zawodnikiem był Janusz Paruzel? Ujawniamy, że po faulu, jakiego dopuścił się PiS wobec człowieka koalicjanta ten szybko zmienił drużynę. Został powołany do rozgrywek o stanowiska w tarnobrzeskim dołku. Mecz nie trwał długo i zakończył się spodziewanym wynikiem. Niecierpliwych odsyłamy na stronę, z której nieśmiało uśmiecha się do nas likwidator Kopalni Siarki Machów SA w Likwidacji. Spójrzmy jednak niżej.

Wprawdzie tam, gdzie powinna być fotografia miejsce jest puste, ale podpis pod nią nie pozostawia złudzeń. Pod koniec czerwca Janusz Paruzel został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki. Czy to przypadek? No przecież nie. Wszak wiadomo, że znalezieniu nowej roboty nic tak nie pomaga jak partyjne plecy i dobrzy znajomi na stanowiskach. A tak się składa, że w kopalni najwięcej do powiedzenia ma prezydent Grzegorz Kiełb.

Nowym ruchem kadrowym się jednak publicznie nie chwalił. Czy jego gest można nazwać odpłatą? Pewne jest, że za Paruzela z Siarkopolu kasa płynęła do miasta strumieniami. Dopiero teraz ten kurek jak na złość ktoś przykręcił i może okazać się, że miasto bez głównego sponsora imprez okaże się kulturalną pustynią. Kto chce niech wierzy jeszcze w wyświechtane tłumaczenie, że prezydent musi otaczać się zaufanymi ludźmi. Pytanie jak to zaufanie zaprocentuje?

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Spotkanie tradycji z nowoczesnością w baranowskim zamku

rta24.eu3 sierpnia 2021

Jarmark Dominikański już wkrótce w Tarnobrzegu

rta24.eu2 sierpnia 2021

W Motyczu Poduchownym łowili i gotowali

rta24.eu29 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

1 sierpnia 1944 r. Pamiętamy

rta24.eu26 lipca 2021

XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach -Tarnobrzeg 2021

rta24.eu26 lipca 2021

Rusza opłata za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie

rta24.eu23 lipca 2021

Bezpłatne badania w Tarnobrzegu

rta24.eu23 lipca 2021

Zaprezentowały się Mazdy. Z charytatywnym oddźwiękiem

rta24.eu21 lipca 2021