kultura i rozrywka

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Stracił fuchę, ale szybko się odnalazł.

Kiedy Janusz Paruzel przegrał stanowisko szefa Siarkopolu musiał przełknąć gorzką pigułkę. Spieszymy więc donieść, że szybko zagryzł ją słodkim kawałkiem kolejnego tortu, który w prezencie podarował mu…No kto ?

O wybór prezesa Siarkopolu gra toczy się na samym partyjnym szczycie. Czy mecz z PiS o stanowiska dla „swoich” wygra Jarosław Gowin, którego zawodnikiem był Janusz Paruzel? Ujawniamy, że po faulu, jakiego dopuścił się PiS wobec człowieka koalicjanta ten szybko zmienił drużynę. Został powołany do rozgrywek o stanowiska w tarnobrzeskim dołku. Mecz nie trwał długo i zakończył się spodziewanym wynikiem. Niecierpliwych odsyłamy na stronę, z której nieśmiało uśmiecha się do nas likwidator Kopalni Siarki Machów SA w Likwidacji. Spójrzmy jednak niżej.

Wprawdzie tam, gdzie powinna być fotografia miejsce jest puste, ale podpis pod nią nie pozostawia złudzeń. Pod koniec czerwca Janusz Paruzel został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki. Czy to przypadek? No przecież nie. Wszak wiadomo, że znalezieniu nowej roboty nic tak nie pomaga jak partyjne plecy i dobrzy znajomi na stanowiskach. A tak się składa, że w kopalni najwięcej do powiedzenia ma prezydent Grzegorz Kiełb.

Nowym ruchem kadrowym się jednak publicznie nie chwalił. Czy jego gest można nazwać odpłatą? Pewne jest, że za Paruzela z Siarkopolu kasa płynęła do miasta strumieniami. Dopiero teraz ten kurek jak na złość ktoś przykręcił i może okazać się, że miasto bez głównego sponsora imprez okaże się kulturalną pustynią. Kto chce niech wierzy jeszcze w wyświechtane tłumaczenie, że prezydent musi otaczać się zaufanymi ludźmi. Pytanie jak to zaufanie zaprocentuje?

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021