kultura i rozrywka

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Paruzel dostaje pracę -od prezydenta.

Stracił fuchę, ale szybko się odnalazł.

Kiedy Janusz Paruzel przegrał stanowisko szefa Siarkopolu musiał przełknąć gorzką pigułkę. Spieszymy więc donieść, że szybko zagryzł ją słodkim kawałkiem kolejnego tortu, który w prezencie podarował mu…No kto ?

O wybór prezesa Siarkopolu gra toczy się na samym partyjnym szczycie. Czy mecz z PiS o stanowiska dla „swoich” wygra Jarosław Gowin, którego zawodnikiem był Janusz Paruzel? Ujawniamy, że po faulu, jakiego dopuścił się PiS wobec człowieka koalicjanta ten szybko zmienił drużynę. Został powołany do rozgrywek o stanowiska w tarnobrzeskim dołku. Mecz nie trwał długo i zakończył się spodziewanym wynikiem. Niecierpliwych odsyłamy na stronę, z której nieśmiało uśmiecha się do nas likwidator Kopalni Siarki Machów SA w Likwidacji. Spójrzmy jednak niżej.

Wprawdzie tam, gdzie powinna być fotografia miejsce jest puste, ale podpis pod nią nie pozostawia złudzeń. Pod koniec czerwca Janusz Paruzel został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki. Czy to przypadek? No przecież nie. Wszak wiadomo, że znalezieniu nowej roboty nic tak nie pomaga jak partyjne plecy i dobrzy znajomi na stanowiskach. A tak się składa, że w kopalni najwięcej do powiedzenia ma prezydent Grzegorz Kiełb.

Nowym ruchem kadrowym się jednak publicznie nie chwalił. Czy jego gest można nazwać odpłatą? Pewne jest, że za Paruzela z Siarkopolu kasa płynęła do miasta strumieniami. Dopiero teraz ten kurek jak na złość ktoś przykręcił i może okazać się, że miasto bez głównego sponsora imprez okaże się kulturalną pustynią. Kto chce niech wierzy jeszcze w wyświechtane tłumaczenie, że prezydent musi otaczać się zaufanymi ludźmi. Pytanie jak to zaufanie zaprocentuje?

Grzegorz Poniedzielski

3 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021

1055. rocznica Chrztu Polski

rta24.eu14 kwietnia 2021

Przejazd w Chmielowie koło Zakładu Karnego częściowo zamknięty

rta24.eu14 kwietnia 2021
woda-wodociag-kran

Przerwa w dostawie wody

rta24.eu8 kwietnia 2021

Dni teatru i wyobraźni już w ten weekend

rta24.eu8 kwietnia 2021

GOK w Gorzycach uruchomił nowy cykl spotkań pod hasłem „Kanapa”

rta24.eu6 kwietnia 2021

Dzień liczby Pi w szkole w Skopaniu

rta24.eu22 marca 2021

Dni teatru i wyobraźni w TDK

rta24.eu22 marca 2021

Nie tylko len – więc co jeszcze?

rta24.eu19 marca 2021