Kronika Policyjna

Podsumowanie policyjnej akcji “Prędkość”

Podsumowanie policyjnej akcji “Prędkość”

Tarnobrzescy policjanci prowadzili wczoraj działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Miały one na celu wyegzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Podczas akcji funkcjonariusze skontrolowali 38 pojazdów, ujawnili 26 przypadków przekroczeń dozwolonej prędkości.

W celu poprawy bezpieczeństwa, wczoraj na drogach całego kraju, policjanci prowadzili działania pn. „Prędkość”. Tarnobrzescy policjanci skontrolowali 38 kierowców i ujawnili 26 przypadków przekroczeń dozwolonej prędkości.

Prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci drogówki zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego 4 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

  • Rekordzistą okazał się 57-letni kierowca volkswagena, który jechał z prędkością 133 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 83 km/h. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 11, na drodze w Padwi Narodowej.
  • Także w czwartek, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Do zdarzenia doszło po godz. 12, na drodze relacji Tarnobrzeg-Mielec. Mężczyzna prowadził pojazd, jadąc z prędkością 121 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 71 km/h.
  • Tego dnia przed południem, policjanci z grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. 49-letni mężczyzna jechał drogą z prędkością 110 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 60 km/h.
  • Z prędkością 107 km/h jechał, 47-letni kierowca volkswagena transportera, przekraczając prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 8, na drodze w Padwi Narodowej.

Przypominamy, że przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo go nie chciała

rta24.eu30 lipca 2021

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

rta24.eu29 lipca 2021

Zatrzymany podejrzany 29-latek z Nowej Dęby

rta24.eu27 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

W Tarnobrzegu kierowca peugeota zderzył się z motocyklistą

rta24.eu26 lipca 2021

Pijany kierowca tico jechał ulicami miasta

rta24.eu23 lipca 2021

Potrącenie rowerzysty przy pomniku Świętego Jana Pawła II w Tarnobrzegu

rta24.eu22 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę BMW

rta24.eu9 lipca 2021