W Tarnobrzegu

Podział punktów na inaugurację

Podział punktów na inaugurację

Nie postrzelali sobie piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg w sobotnim wyjazdowym spotkaniu z drużyną Rozwoju Katowice. Bezbramkowy remis i podział punktów na inaugurację rundy wiosennej chyba nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Pierwsza połowa meczu obfitowała w dogodne sytuacje, jednak obu ekipom zabrakło cierpliwości i dokładności. Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie już w szóstej minucie, jednak po uderzeniu z rzutu wolnego świetną interwencją popisał się tarnobrzeski golkiper. Kilkanaście minut później swoją sytuację zmarnowali podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora. Marcin Stefanik świetnie wyłożył piłkę Krzysztofowi Ropskiemu, ale ten będąc w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza. W 26 minucie znowu bliżej szczęścia byli gospodarze, jednak Przezak trafił w słupek. Niespełna dziesięć minut później znowu gorąco zrobiło się pod katowicką bramką. Stojący miedzy słupkami Gocyk po strzale przyjezdnych odbił piłkę, która spadła wprost pod nogi Głaza, ten jednak w idealnej sytuacji mocno przestrzelił.

Nieco mniej sytuacji kibice mogli oglądać w drugiej połowie, chociaż widać było, że obie drużyny walczą o komplet punktów. Obu ekipom brakowało jednak dokładności. W drugiej połowie posypały się kartki dla gospodarzy, którzy mecz kończyli w dziesięciu, po tym jak drugie “żółtko” w już doliczonym czasie gry zobaczył Trąbka.

Podział punktów na inaugurację wiosny nie krzywdzi żadnej z ekip, chociaż każda z drużyn liczyła na komplet. W przerwie zimowej ekipę Siarki opuścili Kamil Lewandowski i Krzysztof Suchecki. Wzmocnieniem dla drużyny mają być za to Dawid Witkowski, Konrad Zaradny. Witkowski zadebiutował już w barwach tarnobrzeskiej drużyny zmieniając w 85 minucie Daniela Koczona. W składzie Siarki zabrakło dziś pauzującego za kartki Michała Żebrakowskiego oraz wracającego po kontuzji Konrada Stępnia.

W następnej kolejce podopieczni trenera Gąsiora podejmować będą na własnym boisku drużynę Błękitnych Stargard.

Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 0:0

Rozwój Katowice: Gocyk – Czekaj, Mielnik, Rutkowski (80. Nowotnik), Fonfara, Przezak, Trąbka, Kowalski, Murawski, Szczpański, Sobotka (56. Kozłowski)

Rezerwowi: Soliński – Kowalczyk, Nowotnik, Jaroszek, Marszalik, Kozłowski, Płonka

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Walencik, Sylwestrzak, Dawidowicz, Stromecki (46. Przewoźnik), Stefanik, Płatek (65. Czyżycki), Głaz (46. Tomalski), Koczon (85. Witkowski), Ropski

Rezerwowi: Beszczyński – Tomalski, Czyżycki, Witkowski, Przewoźnik

Kartki:   50. Fonfara (ROZ), 57. Kozłowski (ROZ), 66. Kowalski (ROZ), 88. Trąbka (ROZ), 90+3. Szczepański (ROZ)   90+2. Trąbka (ROZ)

Sędziowie: Sebastian Tarnowski – Foremny, Karasewicz, Kasprzyk

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Dramat na osiedlu Sobów, 20-latek spadł z mostu kolejowego!

rta24.eu22 kwietnia 2021

HSW modyfikuje pojazdy artyleryjskie

rta24.eu21 kwietnia 2021

Tarnobrzeg gotowy na punkty szczepień powszechnych

rta24.eu21 kwietnia 2021

Złamał obowiązek izolacji poszedł kupić alkohol

rta24.eu19 kwietnia 2021

Rozmawiali o możliwości budowy sali sportowej.

rta24.eu15 kwietnia 2021

Krok do kariery – ciekawe warsztaty rozwijające zainteresowania w „Rolniku”

rta24.eu15 kwietnia 2021

Poldery tematem rozmów samorządu z Wodami Polskimi

rta24.eu14 kwietnia 2021

„Kto ma, niech coś wrzuci. Kto nie ma, niech sobie weźmie”

rta24.eu12 kwietnia 2021

Ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia danych

rta24.eu12 kwietnia 2021