W Tarnobrzegu

Podział punktów na inaugurację

Podział punktów na inaugurację

Nie postrzelali sobie piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg w sobotnim wyjazdowym spotkaniu z drużyną Rozwoju Katowice. Bezbramkowy remis i podział punktów na inaugurację rundy wiosennej chyba nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Pierwsza połowa meczu obfitowała w dogodne sytuacje, jednak obu ekipom zabrakło cierpliwości i dokładności. Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie już w szóstej minucie, jednak po uderzeniu z rzutu wolnego świetną interwencją popisał się tarnobrzeski golkiper. Kilkanaście minut później swoją sytuację zmarnowali podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora. Marcin Stefanik świetnie wyłożył piłkę Krzysztofowi Ropskiemu, ale ten będąc w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza. W 26 minucie znowu bliżej szczęścia byli gospodarze, jednak Przezak trafił w słupek. Niespełna dziesięć minut później znowu gorąco zrobiło się pod katowicką bramką. Stojący miedzy słupkami Gocyk po strzale przyjezdnych odbił piłkę, która spadła wprost pod nogi Głaza, ten jednak w idealnej sytuacji mocno przestrzelił.

Nieco mniej sytuacji kibice mogli oglądać w drugiej połowie, chociaż widać było, że obie drużyny walczą o komplet punktów. Obu ekipom brakowało jednak dokładności. W drugiej połowie posypały się kartki dla gospodarzy, którzy mecz kończyli w dziesięciu, po tym jak drugie „żółtko” w już doliczonym czasie gry zobaczył Trąbka.

Podział punktów na inaugurację wiosny nie krzywdzi żadnej z ekip, chociaż każda z drużyn liczyła na komplet. W przerwie zimowej ekipę Siarki opuścili Kamil Lewandowski i Krzysztof Suchecki. Wzmocnieniem dla drużyny mają być za to Dawid Witkowski, Konrad Zaradny. Witkowski zadebiutował już w barwach tarnobrzeskiej drużyny zmieniając w 85 minucie Daniela Koczona. W składzie Siarki zabrakło dziś pauzującego za kartki Michała Żebrakowskiego oraz wracającego po kontuzji Konrada Stępnia.

W następnej kolejce podopieczni trenera Gąsiora podejmować będą na własnym boisku drużynę Błękitnych Stargard.

Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 0:0

Rozwój Katowice: Gocyk – Czekaj, Mielnik, Rutkowski (80. Nowotnik), Fonfara, Przezak, Trąbka, Kowalski, Murawski, Szczpański, Sobotka (56. Kozłowski)

Rezerwowi: Soliński – Kowalczyk, Nowotnik, Jaroszek, Marszalik, Kozłowski, Płonka

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Walencik, Sylwestrzak, Dawidowicz, Stromecki (46. Przewoźnik), Stefanik, Płatek (65. Czyżycki), Głaz (46. Tomalski), Koczon (85. Witkowski), Ropski

Rezerwowi: Beszczyński – Tomalski, Czyżycki, Witkowski, Przewoźnik

Kartki:   50. Fonfara (ROZ), 57. Kozłowski (ROZ), 66. Kowalski (ROZ), 88. Trąbka (ROZ), 90+3. Szczepański (ROZ)   90+2. Trąbka (ROZ)

Sędziowie: Sebastian Tarnowski – Foremny, Karasewicz, Kasprzyk

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021