Fotorelacje

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego

Starosta Paweł Bartoszek spotkał się z kierującymi placówkami pomocy rodzinie oraz pracownikami socjalnymi, by podziękować za dotychczasową pracę i złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego.

Tegoroczne obchody, które poprowadziła dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie Agnieszka Markowicz odbyły się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.dyrektor Centrum Wsparcia i Rehabilitacji Społecznej w Gorzycach Mirosław Kopyto, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie Marta Piskór, dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu Damian Szwagierczak, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu Ewa Kędzierska razem z pracownikami.

– Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie i dziękuję za przybycie na nasze święto.

Pozwólcie, że przedstawię pokrótce charakter naszej pracy oraz ideę obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego – rozpoczęła dyrektor Markowicz.

Przy akompaniamencie muzycznym o swoich codziennych zajęciach opowiedzieli podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie wykonując specjalnie przygotowaną piosenkę.

– Serdeczne życzenia i wyrazy szacunku za wysiłek i zaangażowanie włożone w wypełnianie tak ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagacie pokonywać potrzebującym trudne życiowe zakręty. Życzymy by nigdy nie zabrakło Wam energii, a życie niosło wiele radości i spełnienie wyznaczonych sobie celów. My ze swojej strony jako samorząd zobowiązujemy się robić wszystko by Wasza praca była lżejsza i odpowiednio doceniana – życzył pracownikom starosta tarnobrzeski Paweł Bartoszek wręczając kwiaty i listy gratulacyjne.

źródło: Powiat Tarnobrzeski

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. Pingback: Święto Pracownika Socjalnego | Srodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018