W Tarnobrzegu

Pracownia ślubna Szafir. Tu spełniają się marzenia

Pracownia ślubna Szafir. Tu spełniają się marzenia

– Para młoda jest ważna nie tylko w dniu swojego ślubu. Począwszy od pierwszego kontaktu, aż po finalny odbiór dokładamy wszelkich starań, żeby czuła się wyjątkowo – mówi Agata Kwaśnik-Turbiarz, właścicielka pracowni ślubnej Szafir w Tarnobrzegu.

Pracownię znajdziecie przy ulicy Dominikańskiej 8 na pierwszym piętrze (w dawnej galerii Rebook). Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 17, a w soboty od 9 do 13. Spotkania umawiane są także indywidualnie, poza godzinami otwarcia pracowni.

Co oferuje Szafir ? Wszystko, co związane ze ślubną ceremonią i weselem.

– Na pierwszym miejscu są oczywiście suknie ślubne. Suknie szyjemy z dostępnych u nas modeli, częściowo z naszych wzorów, ale realizujemy także indywidualne zamówienia. Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy w trakcie przygotowywania kolekcji sukien naszego autorstwa na 2018 rok. W listopadzie przewidujemy premierę. Szykujemy również kolekcję sukieneczek dla małych dziewczyneka, a także kolekcję sukni wieczorowych. Mamy piękne, ręcznie robione ozdoby do włosów, toczki, welony, które same tworzymy, również według indywidualnych zamówień. Warto zaznaczyć, że w naszej pracowni do każdej zamówionej sukni welon dodajemy gratis – mówi właścicielka.

To nie wszystko: – Szyjemy poduszeczki na obrączki. W pracowni mamy również komis sukien ślubnych. W ofercie kartki okolicznościowe, zaproszenia, pudełka na koperty, organizery ślubne i biżuterię, której asortyment ciągle rośnie. Wypożyczamy suknie i ślubne akcesoria: fontannę czekoladową, bufet barowy itp. Wykonujemy kosze prezentowe dla rodziców pary młodej.

Firma pomaga także w organizacji uroczystości.

– Współpracujemy z kosmetyczkami, fryzjerkami, fotografami, domami weselnymi, restauracjami, kwiaciarniami i firmami dekoratorskimi. Dzięki nam organizacja ślubu staje się łatwiejsza. Załatwimy wszystkie kwestie związane z uroczystością. Niektórzy potrafią nas zaskoczyć, ale my lubimy wyzwania – zapewnia Agata Kwaśnik-Turbiarz.

Pracownia mieści się przy ul. Dominikańskiej 8 w Tarnobrzegu.

Zdjęcia Beata Faron
Artykuł promocyjny

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W Tarnobrzegu

Jak zapłacić za parkowanie?

rta24.eu2 sierpnia 2021

Jarmark Dominikański już wkrótce w Tarnobrzegu

rta24.eu2 sierpnia 2021

Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo go nie chciała

rta24.eu30 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

rta24.eu29 lipca 2021

Mobilny punkt spisowy w Tarnobrzegu

rta24.eu29 lipca 2021

Od 2 sierpnia parkowanie będzie płatne

rta24.eu28 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

W Tarnobrzegu kierowca peugeota zderzył się z motocyklistą

rta24.eu26 lipca 2021