Kronika Policyjna

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Drużyna piłkarska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zajęła I miejsce w “II Turnieju w Piłce Nożnej Służb Mundurowych” o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowali w minioną sobotę policjanci garnizonu podkarpackiego. Na stadionie piłkarskim w Woli Chorzelowskiej pod Mielcem, rozegrany został “II Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej”. Patronat nad turniejem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl”. Sportowe spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Impreza sportowa, wzbudziła duże zainteresowanie i przyciągnęła sporą rzeszę uczestników oraz dopingujących im kibiców. Turniej otworzył marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Do uczestnictwa w zawodach zgłosiło się 10 drużyn, reprezentujących: jednostki policji z Tarnobrzega, Mielca, Dębicy, Ustrzyk Dolnych, w tym łączona drużyna ze Stalowej Woli i Niska, a także z IPA Mielec, firmy Kirchhoff Polska, Straży Granicznej, Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Państwowej Straży Pożarnej z Mielca.

Od samego rana trwały turniejowe zmagania. Biorące udział w zawodach, podzielone na dwie grupy drużyny, walczyły z ogromnym zaangażowaniem i poświeceniem, w systemie każdy z każdym. Faworyci grup rywalizowali o laur zwycięstwa.
W meczu finałowym zmierzyły się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i drużyna KP PSP z Mielca, a w półfinale z drużyna przypadła walka z drużyną Kirchhoff Polska.

Po ostrej rywalizacji, ostatecznie lepsi okazali się tarnobrzescy policjanci wygrywając ze strażakami 1-0 i to oni wywalczyli I miejsce i tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej wśród podkarpackich policjantów.

Laureaci, okolicznościowy puchar odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkomisarza Jacka Juwy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. podkarpackiego Józefa Bąka.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Wydarzenia drogowe w powiecie tarnobrzeskim

rta24.eu5 marca 2021

Rodzeństwo z Tarnobrzega odpowie za uszkodzenie mienia

rta24.eu5 marca 2021

Zabezpieczajmy swoje rowery przed kradzieżą!

rta24.eu4 marca 2021

SPEED zatrzymało 8 kierowców, wszyscy stracili prawko

rta24.eu3 marca 2021
policja baranów

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwa seniorka spała przy drodze

rta24.eu2 marca 2021

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021