Kronika Policyjna

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Drużyna piłkarska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zajęła I miejsce w “II Turnieju w Piłce Nożnej Służb Mundurowych” o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowali w minioną sobotę policjanci garnizonu podkarpackiego. Na stadionie piłkarskim w Woli Chorzelowskiej pod Mielcem, rozegrany został “II Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej”. Patronat nad turniejem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl”. Sportowe spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Impreza sportowa, wzbudziła duże zainteresowanie i przyciągnęła sporą rzeszę uczestników oraz dopingujących im kibiców. Turniej otworzył marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Do uczestnictwa w zawodach zgłosiło się 10 drużyn, reprezentujących: jednostki policji z Tarnobrzega, Mielca, Dębicy, Ustrzyk Dolnych, w tym łączona drużyna ze Stalowej Woli i Niska, a także z IPA Mielec, firmy Kirchhoff Polska, Straży Granicznej, Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Państwowej Straży Pożarnej z Mielca.

Od samego rana trwały turniejowe zmagania. Biorące udział w zawodach, podzielone na dwie grupy drużyny, walczyły z ogromnym zaangażowaniem i poświeceniem, w systemie każdy z każdym. Faworyci grup rywalizowali o laur zwycięstwa.
W meczu finałowym zmierzyły się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i drużyna KP PSP z Mielca, a w półfinale z drużyna przypadła walka z drużyną Kirchhoff Polska.

Po ostrej rywalizacji, ostatecznie lepsi okazali się tarnobrzescy policjanci wygrywając ze strażakami 1-0 i to oni wywalczyli I miejsce i tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej wśród podkarpackich policjantów.

Laureaci, okolicznościowy puchar odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkomisarza Jacka Juwy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. podkarpackiego Józefa Bąka.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

W Tarnobrzegu kierowca peugeota zderzył się z motocyklistą

rta24.eu26 lipca 2021

Pijany kierowca tico jechał ulicami miasta

rta24.eu23 lipca 2021

Potrącenie rowerzysty przy pomniku Świętego Jana Pawła II w Tarnobrzegu

rta24.eu22 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Podsumowanie policyjnej akcji “Prędkość”

rta24.eu9 lipca 2021

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę BMW

rta24.eu9 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawcy wypadku, w którym zginęły dwie osoby

rta24.eu8 lipca 2021

Wieczorna interwencja strażaków i przypalona potrawa

rta24.eu8 lipca 2021

Ruszyły zgłoszenia do Jarmarku Dominikańskiego

rta24.eu7 lipca 2021