kultura i rozrywka

RED LIPS gwiazdą Dni Baranowa Sandomierskiego!

RED LIPS gwiazdą Dni Baranowa Sandomierskiego!

Zawojowali polską scenę muzyczną kilka lat temu i wciąż utrzymują się na szczytach list przebojów. Płomienne rude włosy temperamentnej wokalistki oraz jej charakterystyczny głos zna chyba każdy. Wkrótce grupa RED LIPS wystąpi na premierach festiwalu w Opolu, a krótko później na Dniach Baranowa Sandomierskiego.

Wielkie święto Baranowa Sandomierskiego w tym roku odbędzie się 25 i 26 czerwca. Organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji: pokazy, zawody, prezentacje, występy, warsztaty, smakowitości… Drugiego dnia, w niedzielę od samego rana odbywać się będzie XXIII Ogólnopolski Festiwal Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej „Dziecko w Folklorze”, a po południu także Jarmark Ludzi z Pasją.

Jednym z najważniejszych punktów programu są oczywiście koncerty. Znamy już główną gwiazdę – będzie to zespół RED LIPS, który wystąpi w niedzielę wieczorem.

Red Lips to polski zespół rockowy, który powstał w 2010 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Czarneckiej – Rudej. Do składu dołączyli także: basista Marcin Romanowski i perkusista Robert Sopala.
Na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Gdy kolejne single z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką.  Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność  piosenek RED LIPS. Na samym tylko YouTube w ciągu roku liczba odtworzeń przekroczyła 25 mln. Telefony dzwoniły nieustannie, z każdym dniem pojawiały się nowe propozycje, w efekcie czego RED LIPS zagrali na koncertach Eska Music Awards 2013, Sopot Top of The Top Festival 2013, Top Trendy 2014, na KFPP w Opolu i w ponad stu innych wyjątkowych miejscach. Zwieńczeniem tego fenomenalnego roku była nagroda TVP w postaci Superjedynki, w kategorii: „Super Przebój”. (źródło: www.red-lips.pl)

Grupa właśnie promuje swój najnowszy singiel „Tu i teraz”. Z tą piosenką powalczą o główną nagrodę w konkursie premier festiwalu w Opolu 4 czerwca. Utwór jest zapowiedzią drugiego albumu zespołu, który ma się ukazać w tym roku.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

foto: http://red-lips.pl/

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021