kultura i rozrywka

RED LIPS gwiazdą Dni Baranowa Sandomierskiego!

RED LIPS gwiazdą Dni Baranowa Sandomierskiego!

Zawojowali polską scenę muzyczną kilka lat temu i wciąż utrzymują się na szczytach list przebojów. Płomienne rude włosy temperamentnej wokalistki oraz jej charakterystyczny głos zna chyba każdy. Wkrótce grupa RED LIPS wystąpi na premierach festiwalu w Opolu, a krótko później na Dniach Baranowa Sandomierskiego.

Wielkie święto Baranowa Sandomierskiego w tym roku odbędzie się 25 i 26 czerwca. Organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji: pokazy, zawody, prezentacje, występy, warsztaty, smakowitości… Drugiego dnia, w niedzielę od samego rana odbywać się będzie XXIII Ogólnopolski Festiwal Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej „Dziecko w Folklorze”, a po południu także Jarmark Ludzi z Pasją.

Jednym z najważniejszych punktów programu są oczywiście koncerty. Znamy już główną gwiazdę – będzie to zespół RED LIPS, który wystąpi w niedzielę wieczorem.

Red Lips to polski zespół rockowy, który powstał w 2010 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Czarneckiej – Rudej. Do składu dołączyli także: basista Marcin Romanowski i perkusista Robert Sopala.
Na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Gdy kolejne single z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką.  Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność  piosenek RED LIPS. Na samym tylko YouTube w ciągu roku liczba odtworzeń przekroczyła 25 mln. Telefony dzwoniły nieustannie, z każdym dniem pojawiały się nowe propozycje, w efekcie czego RED LIPS zagrali na koncertach Eska Music Awards 2013, Sopot Top of The Top Festival 2013, Top Trendy 2014, na KFPP w Opolu i w ponad stu innych wyjątkowych miejscach. Zwieńczeniem tego fenomenalnego roku była nagroda TVP w postaci Superjedynki, w kategorii: „Super Przebój”. (źródło: www.red-lips.pl)

Grupa właśnie promuje swój najnowszy singiel „Tu i teraz”. Z tą piosenką powalczą o główną nagrodę w konkursie premier festiwalu w Opolu 4 czerwca. Utwór jest zapowiedzią drugiego albumu zespołu, który ma się ukazać w tym roku.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

foto: http://red-lips.pl/

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021