W Tarnobrzegu

Siarka znów wygrywa

Trzeci mecz w sezonie i trzecia wygrana Siarki. Nasi piłkarze pokonali Sokoła Sieniawa 2:0 po dwóch golach Krzysztofa Ropskiego. Napastnik Siarki ma po trzech kolejkach na koncie siedem goli i przewodzi w klasyfikacji strzelców.

Mecz wcale nie był łatwą przeprawą dla lidera z Tarnobrzega. Goście zwłaszcza w pierwszej połowie groźnie atakowali i na baczności musiała się mieć tarnobrzeska defensywa. Wynik meczu otworzył w 38 minucie znajdujący się w życiowej formie Ropski, który wykorzystał idealną centrę Bartosza Sulkowskiego i głową pokonał bramkarza rywali. Ropski ustalił wynik meczu w 82 minucie, z zimą krwią wykorzystując zagranie Mateusza Janeczko.

Siarka w całym meczu stworzyła sobie więcej okazji bramkowych i wygrała zasłużenie. W najbliższej kolejce nasz zespół zagra w Puławach z miejscową Wisłą.

Siarka – Sokół 2:0 (1:0)

Ropski 38′, 82′

Siarka: Zoch, Głaz, Kapuściński, Duda, Sulkowski (67’Kowalik), Wiktor, Kasperkiewicz, Lenartowski (70’Mróz), Kargulewicz (89’D’apollonio), Świderski (61’Janeczko), Ropski (88’Gębalski).

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *