Kronika Policyjna

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Marznące opady deszczu i śliska nawierzchnia spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu występują utrudnienia w ruchu. W Woli Ocieckiej kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 986 odbywa się wahadłowo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 986 w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie podczas omijania sarny, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, w powiecie tarnobrzeskim. Przed godziną 7, doszło tam do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jak wstępnie ustalono kierowca ciężarowej scanii, jadąc od Tarnobrzega w kierunku Mielca, widząc stojące przed nim pojazdy zaczął hamować. Z uwagi na śliską nawierzchnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nissana, następnie nissan uderzył w opla, a ten w fiata pandę. Ranny został pasażer nissana. Droga w tym miejscu, była zablokowana.

Na odcinku pięciu kilometrów drogi wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, policjanci w podobnym czasie, odnotowali jeszcze 2 kolizje drogowe.

Zakończyły się natomiast czynności na miejscu kolizji, do której doszło w Padwi Narodowej w powiecie mieleckim. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych droga wojewódzka nr 985, była zablokowana. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Dziś od rana na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Jest ślisko, a w niektórych miejscach drogi są oblodzone, dlatego policjanci apelują o ostrożność.

źródło: KWP Rzeszów

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Kronika Policyjna

Ośmiu kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

rta24.eu27 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

27-latek odpowie za kradzież roweru i posiadanie narkotyków

rta24.eu25 października 2021

Kolizja samochodu osobowego i motocykla w Tarnobrzegu

rta24.eu25 października 2021

Wypadek na osiedlu Mokrzyszów, dwie osoby ranne !

rta24.eu21 października 2021

Zadbajmy o bezpieczeństwo odwiedzając groby

rta24.eu19 października 2021

Kolizja w centrum Tarnobrzega

rta24.eu18 października 2021

25 policjantów szukało 11-latka, chłopiec bawił się u kolegi

rta24.eu18 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021