Kronika Policyjna

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Marznące opady deszczu i śliska nawierzchnia spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu występują utrudnienia w ruchu. W Woli Ocieckiej kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 986 odbywa się wahadłowo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 986 w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie podczas omijania sarny, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, w powiecie tarnobrzeskim. Przed godziną 7, doszło tam do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jak wstępnie ustalono kierowca ciężarowej scanii, jadąc od Tarnobrzega w kierunku Mielca, widząc stojące przed nim pojazdy zaczął hamować. Z uwagi na śliską nawierzchnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nissana, następnie nissan uderzył w opla, a ten w fiata pandę. Ranny został pasażer nissana. Droga w tym miejscu, była zablokowana.

Na odcinku pięciu kilometrów drogi wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, policjanci w podobnym czasie, odnotowali jeszcze 2 kolizje drogowe.

Zakończyły się natomiast czynności na miejscu kolizji, do której doszło w Padwi Narodowej w powiecie mieleckim. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych droga wojewódzka nr 985, była zablokowana. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Dziś od rana na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Jest ślisko, a w niektórych miejscach drogi są oblodzone, dlatego policjanci apelują o ostrożność.

źródło: KWP Rzeszów

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Kronika Policyjna

Znęcał się nad żoną, grożąc jej pozbawieniem życia

rta24.eu13 maja 2021

Brutalnie pobili 26-latka.Próbowali uniknąć odpowiedzialności

rta24.eu12 maja 2021

Uciekał przed policjantami drogówki, bo spanikował

rta24.eu10 maja 2021

Tarnobrzescy Policjanci oddali hołd zmarłemu aspirantowi

rta24.eu10 maja 2021

Kolizja w Gorzycach

rta24.eu10 maja 2021

W Dąbrowicy doszło do pożaru mieszkania po wybuchu gazu

rta24.eu9 maja 2021

W terenie zabudowanym jechał 131 km/h, zatrzymany przez SPEED

rta24.eu6 maja 2021

W majowy weekend było bezpiecznie

rta24.eu4 maja 2021

Czujność sąsiada uratowała życie mężczyźnie

rta24.eu29 kwietnia 2021