Kronika Policyjna

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Marznące opady deszczu i śliska nawierzchnia spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu występują utrudnienia w ruchu. W Woli Ocieckiej kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 986 odbywa się wahadłowo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 986 w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie podczas omijania sarny, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, w powiecie tarnobrzeskim. Przed godziną 7, doszło tam do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jak wstępnie ustalono kierowca ciężarowej scanii, jadąc od Tarnobrzega w kierunku Mielca, widząc stojące przed nim pojazdy zaczął hamować. Z uwagi na śliską nawierzchnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nissana, następnie nissan uderzył w opla, a ten w fiata pandę. Ranny został pasażer nissana. Droga w tym miejscu, była zablokowana.

Na odcinku pięciu kilometrów drogi wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, policjanci w podobnym czasie, odnotowali jeszcze 2 kolizje drogowe.

Zakończyły się natomiast czynności na miejscu kolizji, do której doszło w Padwi Narodowej w powiecie mieleckim. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych droga wojewódzka nr 985, była zablokowana. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Dziś od rana na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Jest ślisko, a w niektórych miejscach drogi są oblodzone, dlatego policjanci apelują o ostrożność.

źródło: KWP Rzeszów

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Kronika Policyjna

Kierowca seata wybrał się na zakupy, miał blisko 3 promile

rta24.eu21 września 2021

Policjanci pomogli 47-latkowi, który wyziębiony leżał na deszczu

rta24.eu20 września 2021

Policjanci odnaleźli 81-latkę i otoczyli ją opieką

rta24.eu17 września 2021

Wypadek w Stalach- Ranni dwaj policjanci

rta24.eu17 września 2021

Coraz więcej osób bez maczek w pomieszczeniach, będą wzmożone kontrole

rta24.eu16 września 2021

47-latek z Tarnobrzega z zarzutami o nękanie i groźby

rta24.eu16 września 2021

Pożar aut ciężarowych w Baranowie Sandomierskim.

rta24.eu15 września 2021

Wypadek w Dymitrowie Dużym. Piesza zginęła pod kołami ciężarówki

rta24.eu15 września 2021

Policyjni wodniacy podsumowali działania nad Jeziorem

rta24.eu15 września 2021