Kronika Policyjna

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Ślisko. Wypadek i kolizje w Dymitrowie Dużym

Marznące opady deszczu i śliska nawierzchnia spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu występują utrudnienia w ruchu. W Woli Ocieckiej kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 986 odbywa się wahadłowo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 986 w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie podczas omijania sarny, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, w powiecie tarnobrzeskim. Przed godziną 7, doszło tam do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jak wstępnie ustalono kierowca ciężarowej scanii, jadąc od Tarnobrzega w kierunku Mielca, widząc stojące przed nim pojazdy zaczął hamować. Z uwagi na śliską nawierzchnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nissana, następnie nissan uderzył w opla, a ten w fiata pandę. Ranny został pasażer nissana. Droga w tym miejscu, była zablokowana.

Na odcinku pięciu kilometrów drogi wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, policjanci w podobnym czasie, odnotowali jeszcze 2 kolizje drogowe.

Zakończyły się natomiast czynności na miejscu kolizji, do której doszło w Padwi Narodowej w powiecie mieleckim. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych droga wojewódzka nr 985, była zablokowana. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Dziś od rana na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Jest ślisko, a w niektórych miejscach drogi są oblodzone, dlatego policjanci apelują o ostrożność.

źródło: KWP Rzeszów

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Kronika Policyjna

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021

Policjanci pomogli mężczyznom śpiącym na mrozie

rta24.eu12 lutego 2021

Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym korzystaniu z internetu

rta24.eu11 lutego 2021