kultura i rozrywka

Startują letnie zajęcia w TDK

Startują letnie zajęcia w TDK

Startują letnie zajęcia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Od 7 lipca warsztaty plastyczne – malowanie na porcelanie i nie tylko.

Wakacje to świetny czas dla młodych artystów. To czas zabawy, ale też inspiracji. Dlatego TDK zaprasza wszystkich młodych artystów na warsztaty. Tematem głównym będą „Kwiatowe martwe natury”. Organizatorzy zapewniają, że będzie to czas świetnej zabawy i ciekawych doświadczeń. Uczestnicy poznają między innymi technikę malowania na porcelanie. Każdy z młodych twórców będzie mógł własnoręcznie wykonać dekoracje na talerzyku, który następnie zabierze ze sobą do domu. Będzie też rysowanie pastelami i farbami.

Warsztaty potrwają od 7 do 9 lipca, codziennie od godziny 10.00. Poprowadzi je instruktorka TDK-u Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla uczestników zajęć artystycznych TDK, jak i wszystkich chętnych w wieku 7-10 lat. Wstęp jest bezpłatny.

Należy się jednak liczyć z pewnymi ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiczną. Aby wziąć udział w warsztatach należy wcześniej telefonicznie zgłosić dziecko. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 15 822 74 97. Każdy uczestnik przed wejściem na zajęcia musi także oddać wypełnione i podpisane przez rodziców lub opiekunów oświadczenie związane z procedurami zapobiegania zakażeniom koronawirusem. Można je wydrukować i wypełnić w domu albo podpisać na miejscu. Jest to konieczne, by zapewnić uczestnikom i pracownikom bezpieczeństwo. Organizatorzy proszą także o zachowanie dystansu oraz częste mycie i dezynfekowanie rąk.

Treść oświadczenia można znaleźć tutaj:

Wakacyjne warsztaty plastyczne

 

 

Źródło U.M. Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Jan Mroczek gościem organowego czwartku

rta24.eu4 sierpnia 2020

Uwaga – obowiązuje zakaz wstępu na teren poligonu!

rta24.eu3 sierpnia 2020

„Lato z Radiem” w Tarnobrzegu

rta24.eu3 sierpnia 2020

„Rzeszowiacy” w Tarnobrzegu

rta24.eu31 lipca 2020

Uwaga! Ważne dla wnioskodawców!

rta24.eu30 lipca 2020

Dobiega końca remont schodów i tarasu przed SOK

rta24.eu29 lipca 2020

Komary nie odpuszczają ,dziś ruszy kolejna akcja odkomarzania

rta24.eu22 lipca 2020

Zlotu pasjonatów Mazdy MX-5 w Tarnobrzegu

rta24.eu22 lipca 2020

1 Sierpnia w rocznicę godziny “W” zawyją syreny alarmowe

rta24.eu20 lipca 2020