Sukces IKS-u w V Memoriale im. Adama Borczucha w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych w Radomiu

W Radomiu odbył się V Memoriał im. Adama Borczucha w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych, w którym po raz kolejny brali udział zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg Piotr Sokalski, Janusz Chamot, Łukasz Delekta, Paweł Włodyka.

Zawody rozgrywane były w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Budowlanych na ul. Kościuszki 4. Dwójka naszych zawodników Paweł Włodyka i Janusz Chamot spisali się znakomicie i wywalczyli miejsca na podium. Paweł Włodyka w dwóch kategoriach pokonał wszystkich przeciwników i w klasie 9-10 oraz w turnieju Open zajął I miejsce. W klasie 1-5 wózki udane zawody rozegrał Janusz Chamot, który wywalczył II miejsce.