Sukces zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg w Tuchowie

Zawodnicy z IKS Jezioro Tarnobrzeg wzięli udział w otwarciu Akademii Tenisa Stołowego W.B.M. Krupa w Tuchowie. Z tej okazji odbył turniej, w którym wzięło udział 91 zawodników i zawodniczek z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych. Przyjechali uczestnicy z 31 miast, miasteczek i miejscowości by rywalizować na 18 stołach tenisowych.

1 (Kopiowanie)

W kategorii dziewczęta (rocznik 2004-2006) dwunastolatka z IKS-u Sylwia Stala wygrała zawody pokonując wszystkie swoje przeciwniczki. Natomiast w kategorii OPEN mężczyzn, nie miał sobie równych Paweł Włodyka. Po zwycięstwach w fazie grupowej zawodów i późniejszych pojedynkach rozgrywanych w systemie „rosyjskim”, w grze o 1 miejsce spotkał godnego przeciwnika 15 – letniego Jakuba Chmielowskiego z Nurtu Przemyśl. Po zaciętej pięciosetowej walce pokonał zawodnika z Przemyśla 3:2 mimo, że przegrywał już 0:2. Czwarte miejsce w tej kategorii zajął drugi zawodnik naszego klubu Dawid Sowa.

2 (Kopiowanie)

Podczas otwarcia Akademii miała miejsce miła uroczystość, wręczenia nagrody, statuetki „Melaniusza” dla Macieja Nalepki przez burmistrza Tuchowa Adama Drogośia i przewodniczącego rady miejskiej Ryszarda Wrony.
Maciej otrzymał ją za wybitne osiągnięcia sportowe, a tym samym promocję rodzinnego miasta Tuchowa w kraju i za granicą.